Maailm

Naised püüdsid viis korda järjest oma armukest tappa (20)

Tõnis Erilaid, 8. oktoober 2019 19:00
Foto: RTLi videokaader
Saksamaal mõistis Frankfurt an der Oderi linnakohus süüdi ja saatis trellide taha Henriette ja tema sõbratari Michelle'i. Naised olid püüdnud viiel korral tappa oma armukest, 38aastast Ralph Lehmanni (pildil) algul talle narkootikumide üledoose sisse jootes. Sellest ei tulnud midagi välja. Siis püüti mees auto alla ajada ning kui seegi ei õnnestunud, virutasid naised talle metallvändaga ja seejärel õllepudeliga pähe.

Bild kirjutab, et Lehmann oli meelitanud oma sotsiaalmeediatuttava ja aeg-ajalt ka armukese, 21aastase Michelle'i ja tolle sõbratari, 30aastase Henriette kolmikseksile. Henriette olnud rõõmuga nõus, Michelle aga soovis tasuks 800 eurot.

Maruvihased naised otsustasid siiski, et löövad Lehmanni petmise eest maha. Esimesel katsel segasid nad baaris tema jooki narkootikume, viisid oimetu mehe võssa Poola piiri äärde ja jootsid talle sisse järgmise annuse psühhotroopseid aineid. See üritus ei kandnud vilja. Nüüd virutasid naised talle autovändaga pähe. Sellestki jäi väheks. Autost võeti õllepudel ja löödi see vastu Lehmanni pead puruks, aga mees elas sellegi üle. Kui naised püüdsid ta nüüd auto alla ajada, toibus Lehmann, sai lõpuks silmad lahti, jalad alla ning lonkas vigastustele vaatamata eemale ja peitis end võssa.

Naised sõitsid minema, kuid tulid mõne aja pärast tagasi, kaasas kolmas sõbratar, 19aastane Josephine, kes karjus: „Ma lõikan tal peenise maha ja kisun südame välja!“ Ta oli veel autos metsa sõites guugeldanud, et uurida, kus inimesel süda asub.

Naistel ei õnnestunud Lehmanni enam leida ja viimane teatas pärast pääsemist juhtunust politseisse. Kohus mõistis Michelle'i ja Henriette neljaks aastaks vangi. Josephine ei suutnud oma hirmsaid ähvardusi teoks teha ja pääses seetõttu vaid 18kuulise tingimisi vangistusega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee