Repliik

Küsimus | Kui palju maksab Tallinna TV saadete edastamise eest pärast sulgemist? (38)

Arvamustoimetus, 8. oktoober 2019, 16:16
Foto: Tiina Kõrtsini
Milline on Tallinna TV leping Leviraga üle õhu Tallinna TV levitamiseks? Kui kaua see leping kehtib, kas seda saab päevapealt lõpetada või pikema etteteatamisega ning kui kaua veel maksma peate või kui suured on ennetähtaegse lõpetamise kulud?

Taavi Pukk, Tallinna TV juht: Levira on olnud TTV-le väga hea partner ning ma loodan, et meie koostöö jätkub mingis vormis ka edaspidi. Kuivõrd oleme hetkel lepingute lõpetamise osas läbirääkimiste faasis, siis mingit täpsemat infot pole võimalik veel jagada, milliseks need tulemused kujunevad. Loodetavasti on paari nädala jooksul pilt juba selgem.

Taavi Pukk: Kahjuks on tegemist ebaõigete faktide esitamisega, TTV ei maksa ega ole maksnud Levirale 800 000 eurot aastas. Olen sellise summa nimetanud ERR-ile antud kommentaaris, kuid tegemist on kogukuludega, mis puudutavad televisiooniteenuse levimist kui sellist. Seega ei ole mõistlik teha ka sellist arvutust, nagu olete välja pakkunud. Sama hästi võib jagada nt Tallinna aastaeelarve 365 päevaga ja siis avaldada iga päev uudis, kui palju on Tallinna linn täna raha kulutanud. Mis puudutab lepingute lõpetamist ja lõpetamisega seotud maksumusi, siis veelkord, oleme läbirääkimiste faasis ja sellised protsessid võtavad aega. Mul ei ole hetkel võimalik ühtki summat välja käia, sest praegu oleks see ainult oletus ning külvaks asjatut segadust. REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee