7.oktoobril juhtunud õnnetuses sa viga peaaegu 20 inimest. Sündmuspaik on praegu avalikkusele suletud.Foto: AFP/Scanpix
Toimetas Johanna-Kadri Kuusk 8. oktoober 2019 07:31
„Me ei välista praegu veel midagi.“ Politsei uurib Saksamaal Limburgis juhtumit, kus veoki varastanud mees rammis sellega teisi autosid, vigastades selle käigus ennast ja veel vähemalt 16 inimest.

Politsei on mehe vahi alla võtnud, kuid veel ei ole teada, kas teiste autode rammimine oli õnnetus või hoopis rünnak, kirjutab RT.

Valge Mercedese veok sõitis sisse autodele, mis punase fooritule taga ootasid. Pealtnägijad ütlesid meediale, et veokijuht oli silmnähtavalt enne kokkupõrget kiirendanud. Kokkpõrge lömastas mitu autot.

Koos juhiga sai õnnetuses viga 17 inimest, kellest üks on raskes seisundis. Lisaks veokile oli õnnetuses veel kaheksa sõidukit.

Politsei esindaja kommenteeris, et praegu ei ole veel kindel, millist tüüpi õnnetusega tegemist oli, aga nad ei välista praegu midagi.

Õnnetuse põhjustanud mees oli veoki saanud kokkupõrke kohast vaid mõnesaja meetri kauguselt. Veoki õige juht oli kommenteerinud, et teine mees oli ta lihtsalt veokist välja kiskunud ja sellega minema sõitnud.

Kohaliku meedia järgi on sündmuspaik praegu avalikkusele suletud. Veok on ikka veel seal. Politseid ootab ees suurem uurimine ja menetlus.