Krimi

VIDEO JA FOTOD | Viljandimaal jäi kaks inimest mullavaringu alla, üks neist suri (63)

Ohtuleht.ee, 7. oktoober 2019, 12:19
Foto: Kenno Soo
Esmaspäeval vaevalt enne kella 12 sai häirekeskus teate, et Viljandimaal Heimtali külas on ehitusobjektil toimunud varing.

Lõuna päästekeskuse pressiesindaja Marek Kiik kinnitas, et ehituse kaevetöödel toimunud mullavaringu alla on jäänud kaks meest. Üheksa minutiga kohale jõudnud päästjad alustasid kohe päästetöödega. „Üks on õnnestunud juba kätte saada, tema eest hoolitseb edasi kiirabi. Teise päästetööd veel kestavad. Praegu ei oska juhtunud kohta midagi kindlamat öelda,“ sõnas Kiik.

Foto: Päästeamet

Kaevetööde käigus leiti teise mehe surnukeha. „Üks mees jäi osaliselt varingu alt välja, ta nägu oli väljas ja teda suutsid kaastöölised juba enne päästjate saabumist aidata. Teise mehe leidmine võttis aega üle poole tunni, kuna ta oli täielikult mulla all, siis ei õnnetunud teda kahjuks päästa,“ sõnas ta.

Kiik tõi surma põhjusena välja lämbumise, kuid tema sõnul on oluline faktor ka mehe peal olnud mulla raskus.

„Täpsemaid detaile ma ei saa praegu öelda, need selguvad uurimise käigus. Kindlasti on siin jäänud midagi tegemata ja tõenäoliselt sekkub asja ka tööinspektsioon. Toestamata kraavis ei ole lubatud tööd teha,“ lisas ta.

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee