Katrin Lust Foto: Kalev Lilleorg
Ohtuleht.ee 5. oktoober 2019 09:50
Katrin Lust avalikustas „Kuuuurijas“ loo, kus 70aastane naabrimees vägistas ära 10aastase lapse. Paljude vaatajate imestuseks võeti laps veel oma pere juurest ära. Nüüd on Lust pettunud oma kontserni ajakirjanikes, kes Lusti väited ja kajastuse igal sammul ümberlükkavad.

See ongi ametnike ringkaitse,“ kirjutab Lust sotsiaalmeedias suurte tähtedega ja jätkab:Olen kurb ja pettunud oma enda kontserni, Postimehe, ajakirjanikes, kes on teinud minu esmaspäevast saadet materdava loo ja seadnud minu ja minu meeskonna töö kahtluse alla, pakkumata mulle isegi vastulause võimalust.

Postimees nimelt kirjutas loo, kus infot kogudes väidetavalt selgus, et laps võeti eelkõige ema juurest ära seetõttu, et ta saaks abi. Pere ei olnud ise valmis ega huvitatud abi otsimisest.

Avaldame postituse muutmata kujul.

Postimees on kirjutanud ametnikke ôigustava loo, ilma et ta ajakirjanik oleks eile viitsinud isegi emaga koha peale sõites kohtuda. Ametnikega räägiti terve päev, emale tehti 4 minutiline kõne. See näitab loo neutraalsust ilmselt kõige paremini.

Miks ma seda lugu allpool kõigest hoolimata jagan.

SEST see lugu siin ongi ametnike ringkaitse, milles kasutatakse endale sobivaid ajakirjanikke käepikendusena, et ennast oma vigadest puhtaks pesta ja õõnestada hoopiski minu usaldusväärsust, kes ma nende teod avalikuks tegin.

Loodan, et Postimees kvaliteetajalehena pakub mulle siiski vastulause võimaluse, et saaksin kõik artiklis ilmunud valed ümber lükata. Hetkel ootan peatoimetaja Peeter Helme vastust oma ekirjale.

Samal teemal

Kommentaarid  (241)

Juss 7. oktoober 2019 18:47
Kogu see ametnike kamp vallandada, kes selle juhtumiga tegeles! See lugu meenutab juba haiget see I ooperi!
7. oktoober 2019 18:48
Tahtsin öelda haiget seebiooperit!
8. oktoober 2019 11:10
Kas sa mõtlesid maakohtu ja ringkonnakohtu kohtunike, kes pärast ema arvamust otsuse tegid?
7. oktoober 2019 16:50
Kui last ravitakse, siis peaks ta ravimise ajal saama ka emaga koos olla. Aga kui laps nutab ja igatseb ema juurde, milline kasu saab sellisel "ravil" olla? Pigem on see lapse piinamine ja tallel uute psühhotraumade tekitamine. Peres võidi ju asju valesti teha ja tehakse vahel ka parimates peredes midagi valesti. Kuid midagi selles loos ei klapi ja vallaametnike käitumises on palju küsitavusi. Mind see "Postimehe" artikkel ei veena. Sellist asja, et teda on ähvardatud ja hirmutatud, et kui pole sõnakuulelik, siis ema juurde enam üldse ei saa, ei mõtle ükski laps oma peast välja. Kohutav!
Peale selle 7. oktoober 2019 18:41
Miks selle pere kaitseks andsid oma allkirjad 36 inimest, mõelge selle peale!
7. oktoober 2019 19:11
Kas see on psühholoogiline ravi, kui peab usuhullude käsul viis korda päevas palvetama, lapsepiinamine on see ma ütleks
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS