Kommentaar

Katrin Pauts | Ära mölise, kaabakas! (4)

Katrin Pauts, kirjanik, 4. oktoober 2019, 18:45
Foto: Martin Ahven
Viimasel ajal on mind tabanud üks vihahoog teise otsa, kui näen, kuidas meedia meil ja mujal kurjategijatele pakub just seda, mida nad ootavad – kurikuulsust. Kui tahes õilsaid õigustusi naisepeksja “kahetsuse” eksponeerimisele ka ei leitaks, on ikkagi parem, kui ta poleks püünele üldse pääsenudki. Kui oled kurjategija, võiks ignoreerimine olla su karistuse osa.

Naisepeksja, kes oma tegu “siiralt kahetseb” ja ajakirjaniku ees palvehelmeid sõrmitseb – kujutan ette, kui suurt raevu tekitab see vaatepilt vägivallaohvritega tegelevates ametnikes ja psühholoogides. Neile, kes on niisuguste inimestega kokku puutunud kas oma lähiringkonnas või töö kaudu, on läbi lugematute kogemuste ammu teada, et niinimetatud kahetsus ja puhtsüdamlik ülestunnistus on nartsissismi üks väljundeid. Ajendiks on ikka ainult eneseimetlus, ei midagi muud.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

4 KOMMENTAARI

o
Oswald 4. oktoober 2019, 15:30
Mode, mine perse, sada korda ja iga kord isemoodi. Sa ei ole normaalne, oled per.vert ! Ei saa modereerida normalseid, eestikeelseid sõnu mida peast segane mode teeb. Pe.de.ra.s.t; per.ve.r.t; lam.m.a.s; ki.ts, ; Õhtuleht ei tea sõnavabadusest midagi. Jube!
o
Oswald 4. oktoober 2019, 15:23
Arvan, et kõik peast segased naisepeksjad tuleb viia hullumajja ning väga pikaks ajaks. Seal peaks keegi sanitar neid ajaviiteks peksma. Ja siis mingil ajal ei hakka sitt enam haisema. Oli see 30 aastat tagasi?
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee