Eesti uudised

Lugusid tehakse edasi, kuid vaatajaid on kuni paarsada!

JOKK-SKEEM? Kas Tallinna Televisioon koondas meelega liiga vähe töötajaid? 

Viljar Voog, 3. oktoober 2019 15:53
Tallinna Televisiooni reporter Üllar Luup intervjueerimas linnapea Mihhail Kõlvartit. Luup teeb TTV uudistetoimetuses tööd edasi, kuid tema lugude auditoorium on varasemast tuhat korda pisem.Foto: Tiina Kõrtsini

Tallinna Televisiooni (TTV) eetrist kadumisest teatanud pressikonverentsil hinnati koondamisvajadust 11–13 töötajale. Tegelikult kaotas töö kaheksa teleinimest. Vahe on oluline, sest töötukassa sekkumist nõudev kollektiivne koondamine algab kümnest inimesest. TTV juht lükkab tagasi trikitamise-spekulatsioonid.

Nädal tagasi andis Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart teada, et TTV lõpetab vaid paaripäevase etteteatamisega saadete edastamise ja edaspidi hakatakse pealinna teemade kajastamiseks eetriaega ostma teistelt meediaväljaannetelt. See plaan peaks käiku minnema uuest aastast ning seni jätkub kõik enam-vähem vanaviisi – vähemalt neile 21 töötajale, keda ei koondatud.

„Eks põhiline muutus oli see, et televiisorist enam telekanalit ei näe – see on vaatajate jaoks oluline erinevus,“ sõnas TTV juhatuse liige Taavi Pukk. Esmaspäeval sai koondamisteate kaheksa töötajat, aga ülejäänud jätkavad töötamist vanaviisi. „Nagu oleme plaanis ette näinud, videoklipid tulevad ja uudistetoimetus töötab,“ kinnitab Pukk.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.10.2019
Tallinna TV juhid endiste töötajate etteheidetest: ollakse kadedad, et nemad koondati, aga meie jäime
01.10.2019
TTV päevatoimetajast saab Keskerakonna avalike suhete juht
01.10.2019
ONGI KÕIK! Tallinna TV läks lõplikult hingusele
30.09.2019
TTVst lahkuma pidanud Kristiina Võsu: „Sain küll koondamisteate, aga mina täna jooma ei hakka!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee