Eesti uudised

Valvas kodanik kihutas arvatavale metsavargale kuuli kõhtu (3)

Marvel Riik, 2. oktoober 2019 21:00
KAITSES ENNAST: Tarmo Laasi väidab, et tahtis teha hoiatuslasu, kuid kuul trehvas inimese pihta.Foto: Kuvatõmmis/ Kanal 2 „Reporter“

Mullu augusti lõpus kõlasid Kuusalu valla Kasispea külas püstolilasud, millega suvitaja Tarmo Laasi tahtis peatada arvatavaid metsavargaid, kes öises vaikuses tegutsesid. Võõrad aga osutusid hoopis ausateks tööinimesteks.

„Lasti püstoliga! Minu poega!“ sõnab ehmunud ema telefonitsi häirekeskusele. On 2018. aasta 29. augusti esimesed tunnid Ida-Harjumaa üksikul metsateel, kus neli inimest püüavad aru saada, mis äsja juhtus. Keset teed lamab kahe kuulihaavaga Taimo Põesaste (36), tema kõrval verise näoga Tarmo Laasi (59), kelle varrukad haisevad ja on püssirohust põlenud. Abi kutsuvad Taimo ema ja isa. 

Isa Eimar loodab palavikuliselt, et üks kuulidest, mis tabas kõhtu, pole jõudnud otsapidi selgrooni ega kahjustanud närve. Vana jahimehe hinnangul tähendaks see pojale sõitu surnukuuri.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.11.2019
Hiiumaal varastati 94aastaselt naiselt mets, kahju üle 100 000 euro
12.11.2019
Kohus otsustas: Kuusalu tulistaja läheb kuueks aastaks vangi
31.10.2018
VIDEO | Metsas kuuli saanud Taimo süüdistab politseinikke saamatuses: politsei on rahva abiks loodud, mitte ülbitsemiseks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee