Eesti uudised

GALERII | Tammsaare pargis startis taimetoidu väljakutse „22/66“ (26)

LISA KOMMENTAAR

2. oktoober 2019 09:59
Soros nimetab veganeid juba oma sõjaväeks. Kui papi käseb siis hakkate rahutusi korraldama?
2. oktoober 2019 09:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Porgupiin 2. oktoober 2019 10:05
Veeganid muru närima kui kodud korras!
Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest,hakatakse jändama igasuguste tablettidega 2. oktoober 2019 03:43
selle asemel,et tundma õppida metsataimi. Naksitrallid. Muhv: " Need rotid lõid mind hingelisest tasakaalust täitsa välja !". Sammalhabe :" No,siis võib keeta rahustavat teed. Võtame üks osa köömneid,kaks osa ubalehti,kolm osa palderjani ja hingeline tasakaal ongi käes." Kingpool :" Kas on see kraam su habemes või ?." Sammalhabe :" Ei. Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest ja hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi.
2. oktoober 2019 03:47
Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu küllalt! Tuleb vaid avada silmad ja õppida pakkuma kõike seda, mis süüa kõlbab" lausus tuntud Eesti taimetark.
2. oktoober 2019 10:02
Linnas ikka heina ei korja, isegi mitte lemmikloomadele.
Paraku Veganite puhul pole tegemist taimetoitluse ja tervisliku toitumisega 2. oktoober 2019 03:34
Kes soovivad tervislikku taimetoitlust need leidku tee taimetarkade juurde. Neil on raamatuid ja tarkusi. Looduses kasvavad taimed on mahetoit. Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu küllalt! Tuleb vaid avada silmad ja õppida pakkuma kõike seda, mis süüa kõlbab" lausus tuntud Eesti taimetark. Eestlased on tarvitanud toiduks 400 erinevat liiki metsataime. Kui mitut taime tunned sina ?
Tsüaniid toidusoolas ei ole tervislik 2. oktoober 2019 02:37
Toidusoolale lisatud paakumis vastane aine raud-tsüaniid tekitab südamerabandust ja insulti-see ei sobi tervisliku taimetoitumisega.
2. oktoober 2019 10:05
Joodipuudus on jälle teema koos himalaja soola tarvitamisega.
Tarvita mere voi kivisoola. 2. oktoober 2019 12:06
Restoranides ei kannata keha kinnitada 2. oktoober 2019 01:54
sest see on jube mida kokad teevad.

Suhruvabad joogid mis sisaldavad aspartaami tekitavad vaimuhaigusi 2. oktoober 2019 01:52
ja tekitavad sõltuvust. Kui organism on juba aldis sõltuvusele siis kergesti hakkavad külge alkoholi,tubaka ja narkootikumide sõltuvus.
2. oktoober 2019 10:10
See on küll jama jutt. Aastaid tarvitasin opiaati ja ei mingit sõltuvust. Alk ja tubakat lihtsalt ei tarbi enam, aga ka need ei tekitanud mingit sõltuvust, päeva pealt jätsin maha.
Jubedaim on McDonald'si toit sest tekitab vaimuhaigusi 2. oktoober 2019 01:48
ja rikub lihaste toonust.
Kaasaegne maaharimine ei tooda tervislikku toitu 2. oktoober 2019 01:36
sest rasked maaharimis masinad ta.p.av.ad mulla huumuse,vihmaussid ja mu.ti.d mis on mulla kopsudeks. Kes soovib tervislikku toitu see peab elama metsa serval ja ise tootma toitu ja koguma metsaande. Raskete traktorite asemel kasutatakse kergeid roboteid milliseid saab paari tuhande eest mis toodab juurikaid tervele perekonnale. Hobused on samuti asjalikud. Kallite traktorite asemel on etem kasutada elektrilisi vintse mis on sada korda odavamad. Vints tirib trossipidi adra otse ja ei vaja kütust. Kartulite harimiseks samuti pole traktorit tarvis. Mugulad pandakse maapinnale mulla põhu alla.
2. oktoober 2019 01:38
Mugulad pandakse kevadel maapinnale mulla peale,paksu põhu kihi alla,põhupakkide alla.
Tore ju oleks, aga... 2. oktoober 2019 08:40
Nii jõuab toita ennast või oma peret, aga mitte linnatäite viisi maaelust võõrdunud rahvast.
2. oktoober 2019 10:13
Muld on juba vene ajast taimekaitse mürke täis.
Moderaator on 2. oktoober 2019 01:24
Kes soovib tervislikku toitu see peab elama maal metsaserval ja 2. oktoober 2019 01:23
ise tootma toitu ja korjama metsaande sest kaasaegne maaharimine ei tooda tervislikku toitu. Rasked maaharimis masinad ta.pa.vad mulla huumuse,vihmaussid ja mutid mis on mulla kopsudeks. Raskete maaharimis masinate asemel tuleb kasutada kergeid roboteid ja ka miks mitte hobuseid. Oma pere tarbeks toidu tootmiseks saab osta roboti mis maksab vaid paar tuhat eurot. Elektrilised vintsid on samuti super sest need on sada korda odavamad kallitest traktoritest.
Veganid tarvitavad kohvi ja rapsiõli 2. oktoober 2019 01:15
Kohvis on enam uriinhapet kui looma-ja sealihas. Rapsiõli ei ole seeditav ja on taimne masinaõli. Veganid ei tea midagi säilitusainetest jpms. Veganid ei tea mis on elavtoit.
Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. 2. oktoober 2019 01:08
"Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu küllalt! Tuleb vaid avada silmad ja õppida pakkuma kõike seda, mis süüa kõlbab,” lausus Mercedes Merimaa. Looduses kasvavad taimed on mahetoit,pestititsiide vaba. Pestitsiidid tekitavad vähkkasvajat. Eestlased on tarvitanud toiduks 400 erinevat liiki metsataime. Kui mitut taime tunned sina ?
"Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu k 2. oktoober 2019 01:01
"Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu küllalt! Tuleb vaid avada silmad ja õppida pakkuma kõike seda, mis süüa kõlbab,” lausus Mercedes Merimaa.

2. oktoober 2019 00:59
Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest,hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi. Naksitrallid. Muhv: " Need rotid lõid mind hingelisest tasakaalust täitsa välja !". Sammalhabe :" No,siis võib keeta rahustavat teed. Võtame üks osa köömneid,kaks osa ubalehti,kolm osa palderjani ja hingeline tasakaal ongi käes." Kingpool :" Kas on see kraam su habemes või ?." Sammalhabe :" Ei. Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest ja hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsatai
2. oktoober 2019 00:56
"Mul on raske mõista neid, kes kurdavad, et perele pole midagi lauale panna. Looduses leidub toitu küllalt! Tuleb vaid avada silmad ja õppida pakkuma kõike seda, mis süüa kõlbab,” lausus Mercedes Merimaa. Rahvameditsiini peamiseks rolliks on haiguste vältimine : Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest,hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi. Naksitrallid. Muhv: " Need rotid lõid mind hingelisest tasakaalust täitsa välja !". Sammalhabe :" No,siis võib keeta rahustavat teed. Võtame üks osa köömneid,kaks osa ubaleh
2. oktoober 2019 01:00
Võtame üks osa köömneid,kaks osa ubalehti,kolm osa palderjani ja hingeline tasakaal ongi käes." Kingpool :" Kas on see kraam su habemes või ?." Sammalhabe :" Ei. Milleks on siis mets ? Paljud hädad sellest algavadki,et eemaldutakse loodusest ja hakatakse jändama igasuguste tablettidega selle asemel,et tundma õppida metsataimi.
Paraku Veganite puhul pole tegemist taimetoitluse ja tervisliku toitumisega 2. oktoober 2019 00:53
Kes soovivad tervislikku taimetoitlust need leidku tee taimetarkade juurde. Neil on raamatuid ja tarkusi. Eestlased on tarvitanud toiduks 400 erinevat liiki metsataime. Looduses kasvavad taimed on mahetoit.Kui mitut taime tunned sina ?