Krimi

Täiendatud 28.09!

„Elu keset linna“ näitleja osutus rõvedaks naisepeksjaks (257)

Dannar Leitmaa, 27. september 2019, 22:09
"Elu keset linna" - Daniel Sepp.Foto: MATI HIIS
Aastal 2012 sai noornäitleja Daniel Sepp rolli Eesti telesarjas „Elu keset linna“. „Kui see kõne tuli — et meil on sulle osa — olin ma väga meelitatud. Mõni aeg hiljem hakkasin mõtlema, et äkki tehti mulle hoopis mingit nalja sõprade poolt,” naeris Kaareli rollis üles astuv Sepp toona.

Aktiivne noor-keskerakondlane, Danielist sai vahepealsetel aastatel ettevõtja, kes tegeles muuhulgas CS:Go arvutimänguturniiride kommenteerijana-spetsialistina, kuid tänavu mõisteti ta pikaks ajaks vangi elukaaslase vastase vägivalla pärast. Daniel sai koduvägivallatsejate kohta väga pika karistuse – kolm ja pool aastat, aga sedagi suures osas tingimisi.

Tema teod registreeriti poole aasta jooksul. Äsja Tartu maakohtus lõpu saanud kohtuasja järgi lämmatas ta korduvalt padjaga enda tüdruksõpra. Lämmatamine toimus esmalt seni, kuni neiu enam ei suutnud end koguma minnes vett juues neelatada. Teinekord pani ta padjale ümber kilekoti, kannatanu nutt ja palumised talle takistust ei valmistanud.

Järgmisel korral surus ta kannatanule teki kurku, tõmbas enda hommikumantlilt vöö, tõmbas selle kaks korda ümber kaela ja surus padja kannatanule näkku ja peksis neiu pead vastu diivanit. Kägistamisel polnud tema jaoks vastuvõetamatu ka see, et neiule jalga vastu kõri suruda. Peksmised olid tavalised, lisaks kasutas ta ka USA luure pagasisse kuuluvat waterboardingut ehk surus neiu näole käteräti ja valas ohvrile vett näkku. Peksmine toimus ka väljaspool kodu, autoparklates.

Kui ohver teadvuse kaotas, siis ootas Sepp kannatlikult tema teadvuse taastumist. „Noh, tulid teadvusele tagasi? Väga hea, siis jätkame!“ kuulis ohver. Leidus ka olukordi, kus mees täitis kilekoti veega, mille üritas naisele pähe tõmmata. Lisaks lõi ta naisele kastruliga näkku ja lubas ta nii läbi peksta, et ohvri emagi teda enam ära ei tunneks. Kaasnesid ka tapmisähvardused. „Ma ütlen teistele, et sa läksid pesema, kui ma magasin, sa libastusid, lõid pea ära ja uppusid.“

„Ma ei eita koduvägivalda. Ma olin vaimselt ja füüsiline vägivaldne, mind peeti kinni ning paigutati mõneks ajaks Tartu Vanglasse. Hiljem Tallinna Vanglasse," tunnistab Sepp sotsiaalmeedias oma tegusid.

„Tänu psühholoogide ja psühhiaatri abile olen ma palju enda kohta teada saanud. Mul on pikk töö veel endaga ees. Minu käitumisele ei ole ühtegi vabandust," lisab mees.

Sepp pidi reaalselt vanglas istuma veidi üle nelja kuu. Ta võttis vastu kokkuleppemenetluse ja tunnistas end süüdi. Seejärel kohustus ta kaasa lööma sotsiaalprogrammis ja ülejäänud üle kolme aasta pikkune karistus jäi kanda tingimisi. Kannatanust peab Sepp eemale hoidma. Kui ta peaks ohvriga kasvõi kogemata kohtuma, siis on tal kohustus kõnetamata liikuda vähemalt saja meetri kaugusele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee