Lugejakiri

Pahane tallinlanna: „Võtku kasvõi pensionit vähemaks, peaasi, et Tallinna TV alles jääb!“ (141)

Ohtuleht.ee, 27. september 2019 13:38
Tallinna Televisioon lõpetab tegevuse.Foto: Tiina Kõrtsini
„Võtku kasvõi pensionit vähemaks, peaasi, et Tallinna TV alles jääb,“ sõnas terve elu pealinnas elanud 73aastane Eve Tuum, kelle sõnul on Tallinna TV (TTV) ainuke eestipärane telekanal, mis väärib vaatamist.

„TTV on meil terves Eestis ja seal on nii palju häid saateid, mis on tõeliselt eestipärased. Näiteks saade „Rahvalõõts“... kuulasin seda mitu tundi, ainult Eesti muusika. Teate, see on lihtsalt võrratu. Kuidas saab üldse panna TTV kinni, kui seda vaatab terve Eesti? Ma arvan, et paljud on selle sulgemise vastu. See on mõrvamine nagu ütles dr. Vassiljev,“ kurtis proua Õhtulehele.

„Võtku see raha kasvõi pensionite arvelt, aga peaasi et see telekanal alles jääks. Kui nad tõesti nii vaesed on, siis ei peaks olema ka 24 tundi see programm. Nad kogu aeg kordavad neid saateid, aga seda ei ole vaja. Ükskõik mida, et see alles jääks,“ palus Eve.

Linnapea Mihhail Kõlvarti suhtes Evel sooje sõnu polnud. „Härra Kõlvart on lihtsalt Eesti vastane. Ta on mafiooso. Ma usun seda 100 protsenti. Teiseks on see, et ta ei sobi Tallinna linnapeaks. Pange sinna ometi keegi, kes TTVd pooldab. Kõlvart lihtsalt on üks ebameeldiv inimene,“ ütles Eve otsustavalt.

Samal teemal

26.09.2019
Taavi Pukk TTV sulgemisest: usun, et kellelegi ei jäänud okast hinge, sest see ei toimunud kellegi selja taga
26.09.2019
ÕL VIDEO JA FOTOD | KÕLVARTI RAUDNE RUSIKAS: Tallinna Televisioon pannakse oktoobrist kinni
26.09.2019
Mihhail Kõlvart viimases intervjuus TTV-le: kasutame edaspidi kanaleid, mil on suurem vaadatavus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee