Eesti uudised

Lugejakiri: liikluses on rööprähklejatest autojuhid, kes vajaksid taseriga turgutust (26)

Ohtuleht.ee, 27. september 2019, 10:23
Poiltsei kontrollib mobiiltelefoni kasutamist autoroolis. Foto: Alar Truu
„Sõidan mina Tartus Prisma juurest viaduktile, kui ringil tahab mulle küljelt sisse sõita telefonis lobisev naisautojuht. Jõuan Ringtee tänavani, kui mu kõrvale sõidab uhke ja läikiv masin, mille roolis nooruke juht tümaka saatel sõpradega vist eriti pakilisi uudiseid jagab. Ja neid rööprähklejaid jagub selle lühikese teekonna sisse veelgi!"

Suunaga Lõunakeskuse poole seilab vastu valge väikekaubikuga supermees, kes roolil otsesõnu lamades demonstreerib oma võimekust, kuidas pulgaga telefoni toksida. Mis teil viga on?“ küsib 33aastane Indra.

„Tundsin esimest korda, et tahaks neile juhtidele minna seda kõike ka ütlema. Tegelikult veelgi enam- tahaks neid taseriga turgutada. Kõik need kolm juhtumit andsid mulle kinnitust, et inimesed peavad täiesti normaalseks, et liikluses võib kõrvaliste asjadega tegeleda. Ma ei nõustu sellega ega ka nende ohtudega, mida taolised juhid tekitavad.“

„Järgmine kord ma seda kõike nii enam ei jäta. Jah, ma olen valmis kasvõi terve päeva politseis edaspidi ootama, et minna nende inimeste vastu ütlusi andma. Kas meil Eestis toimub tõesti veel liiga vähe liiklusõnnetusi?!“ kutsub Indra ka teisi eeskuju näitama ja eksijatele tegevusele reageerima.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee