Sisuturundus

Miks mehed armukesi otsivad? Meie teame! 

Must Panter, 26. september 2019 15:34
Foto: Must Panter
Naised on alati unistanud, et on mehe jaoks see üks ja ainus. Aga mehe ja naise aju poolkerad töötavad erinevalt. Me peame meeles pidama, et naise jaoks tähendab seksuaalne lähedus intiimsust, usaldust ja avatust. Mehed seevastu ei kiindu naistesse ainult seetõttu, et on koos linade vahel püherdatud. Erootikapood Must Panter selgitab, kuidas naise seksiiha taastada ja mehe pilk ilma pingutuseta oma kallimal hoida.

Hiina meditsiin on avastanud mehe hoidmiseks palju sügavamad põhjused kui lihtsalt naise seksuaalsed oskused voodis. Emake loodus on kinkinud naisele ilu, energia, seksuaalsuse ja libiido. See on looduse viis programmeerida naisi partnereid otsima ja lapsi saama. Nooruses on naise libiido võimsaim ja see on põhjus, miks enamik mehi tunnevad tõmmet noorte naiste poole. Mehed tunnetavad intuitiivselt noore naise elujõudu ja pakatavat energiat.

Käed püsti, kes on tundnud ebamugavust, kui tema mees suhtleb noore särava naisega?

Kui sul on õiged teadmised ja vahendid, saad ka sina oma seksuaalse energia kiirgama panna ning mehe pilk püsib sinul! Pärast sünnitust või 20ndate eluaastate lävepaku ületamist hakkab naine oma energiat kaotama. See on looduse viis öelda: „Noh kullake, oled oma küünla lühikeseks põletanud ja sul ei ole enam nii palju seksuaalset energiat vaja.“ See sõltub sinust, kui kaua sa tahad oma seksuaalsuse leeki põlevana hoida. Enamus naisi on selle loodusseadusega kursis ja sellega leppinud. Ilu ja noorus on kaduvad nähtused ning ilusalongid ja dieeditamine pakuvad ainult lühiajalist lohutust.

Enam kui 5000 aasta eest avastas Hiina meditsiin võimsa tööriista naise seksuaalse tervise ja energia taastamiseks. Seda suurema pingutuseta. Naise libiido võti peitub tema emakas.

Foto: Must Panter

On ju emakas see, mis loob uut elu! Ja hiinlasi on maailmas väga palju ;)

Kui naine jätab oma emaka hooletusse, siis tema kirg ja seksuaalne iha kaovad. Tema mehe pilk pöördub seevastu säravamate naiste poole. Naine aga tabab end erinevate günekoloogiliste murede küüsist: tsüstid, tupelihaste lõtvumine, seened.

Seda teavad kõik, et meestele meeldib tihedam rohkem!

Aeg ja sünnitused muudavad tupelihased lõdvaks ning naine saab orgasmi üha vaevalisemalt. „Mitte täna, kallis“ – see on meestele tuttav repliik. Seksist saab kohustus, mitte nauding. Mees vajab seksi, aga naine enam mitte! Kõigepealt kaob partnerite vaheline seksuaalne lähedus ja seejärel emotsionaalne. Armastajatest saavad toakaaslased. Üsna tavaline on, et mees väsib mangumisest ja pöördub armukese poole.

Lahendus on tupelihaste eest hoolitsemises. Tupekuulid on iga naise must have. Eriti pärast laste saamist. Hiinas hakati juba 5000 aastat tagasi kasutama tupelihaste kaudu seksuaalse energia taastamiseks tupemune. Toonuses tupelihased äratavad naise libiido ellu ja ta naudib taaskord seksuaalset lähedust. Lisaks sellele on tupekuulidel veel palju kasulikke kõrvalmõjusid:

  • aitavad vähendada PMSi vaevusi ja menstruaalkrampe
  •  toetavad põit, emakat ja pärasoolt
  •  parandavad uriinipidavust
  •  leevendavad menopausi sümptomeid, tasakaalustavad östrogeenitaset
  •  aitavad taastuda sünnitusest
  •  aitavad saada üle seksuaalsetest traumadest.
Foto: Must Panter

Kuidas vaagnapõhjalihaseid treenida?

Tupekuulid on spetsiaalselt välja töötatud vaagnapõhjalihaste treeninguks. Intiimpiirkonna jaoks parim materjal on silikoon ning soovitame eelkõige meditsiinilist silikooni. Algajale sobivad umbes 50grammised, edasijõudnule umbes 70grammised ja intensiivsemaks treeninguks 90–140 grammi raskused kuulid.

Nüüdisaegsed kuulid võnguvad tupes vaikselt ja efektiivselt nii, et saad treenida igapäevaseid toimetusi tehes. Selleks ei pea voodis pikali olema ja tupelihaste kokkutõmbeid tegema. Valides eri raskusega tupekuulid, treeni lihaseid iga raskusega üks kord päevas 5–30 minutit kuu aega järjest. Seejärel jätka treeningut järgmise raskusastmega sama treeningprogrammi järgi. Tõmba lihaseid kordustena kokku ja lõdvestu 10sekundiliste intervallidena. Viimased 30 päeva treeni kõige raskema kuulikesega. Isegi viiest minutist treeningust päevas on kasu!

Oluline on tupekuulide ostmisel jälgida nende kvaliteeti, sest odavad kuulid sisaldavad tihti kehale ohtlikke ühendeid ning kerged kuulid ei treeni lihaseid. Intiimpiirkonna jaoks parim materjal on meditsiiniline silikoon ning kergeks paigalduseks ja eemalduseks on heal kuulikesel aasake. Lõbusat vaheldust pakuvad vibreerivad kuulid, mis stimuleerivad treeningu ajal G-punkti. Hea vibrokuul on 5–7cm pikk. Selliselt puudutab ta kindlalt tupe avast 2,5–7cm kaugusel asuvat G-punkti.

Foto: Must Panter

Pole tarvis oodata!

Vaata tupekuulide valikut e-poes!

Elu on nautimiseks!

Must Panter

Foto: Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee