Eesti uudised

Uus Vaba Lava juht on Märt Meos (1)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 25. september 2019 18:04
Märt MeosFoto: Robin Roots
SA Vaba Lava nõukogu otsustas seoses senise tegevjuhi Steven-Hristo Evestuse lahkumisega ametist kinnitada Vaba Lava uueks tegevjuhiks Märt Meose.

Märt Meos on üks Vaba Lava eestvedajaid juba alates organisatsiooni loomisest aastal 2010 ning täitis juhatuse liikme kohustusi ka käesoleva aasta maikuuni. Meos on produtseerinud üle 50 lavastuse ning omab positiivset koostöökogemust pea kõigi Eesti väiketeatrite ning väga paljude vabakutseliste näitlejatega. Samuti on Meos viimaste aastate üks edukamaid Eesti teatri tutvustajaid välismaal.

SA Vaba Lava nõukogu sai ligi viis kuud ametis olnud seniselt tegevjuhilt Steven-Hristo Evestuselt lahkumisavalduse ning rahuldas selle. „Nõukogu mõistab, et teatrikeskuse tööd tänavu esimese kaheksa kuu jooksul varjutanud alarahastusest tulenevad probleemid ei teinud uue meeskonna komplekteerimist, hooajaplaanide elushoidmist ja Vaba Lava olemusse ning teatrivaldkonda sisseelamist lihtsaks ning tänab Steven-Hristot tehtud töö ja ausa otsuse eest,“ märkis Vaba Lava nõukogu esimees Asko Talu. 

Samal teemal

30.09.2019
Koos tegevjuht Evestusega lahkub ka Vaba Lava loominguline meeskond
25.09.2019
Vaba Lava juht paneb ameti maha: soovin, et mu lahkumine oleks märk probleemist, mis tuleb lahendada