Seisukoht

Seisukoht | Я не понимаю! Päriselt? (46)

Rauno Vahtre, videograaf, 25. september 2019, 18:48
Olen tihe kohvikutes ning poodides käija ja puutun kokku paljude klienditeenindajatega nii Tallinnas kui ka mujal linnades ja väiksemates asulates. Üllatuseks olen leidnud nii mõnedki kohad, mis minule isiklikult on täielikult vastukarva, ja ma olen üpris äkiline oma arvamust ka kohapeal selgitama.

Kõige värskem juhtum leidis aset päris minu kodu juures asuvas Maximas Tartu maanteel, kus ma ikka enne ja pärast tööd käin.

Teine tore koht on Tallinn-Väikse rongijaama kohvik, kuhu elukaaslasega sööma tahtsime minna. Tellisime päevaprae. Vastuseks saime, et neil ei ole seda pakkuda, kuigi kell oli alles 12 päeval. Okei, soovitasin siis klienditeenindajal näidata, mida neil menüüst on pakkuda. Vastuseks saime: „Я не говорю по-эстонски“. 

Vaatan teenindajat kolm minutit, siis kaob ta tagatuppa.

46 KOMMENTAARI

m
Mine Vi**u 30. september 2019, 15:10
Vaikselt kopp ees mul ema venelanna oskab eesti keelt h2sti mina pool venelane aga see juba ebareaalne tra venelane saab tööle oskamata eesti keelt aga eestlane eestis ei saa tööle oskamata venekeelt, kus on loogika nii oli mul naisega kes ei saanud tööle maximasse seet6ttu
h
Horros 30. september 2019, 14:45
Nii noormees solvus aga miks pigistab noormees silma kinni KÕIKJAL vohavale inglise keele risustusele. See, et üks poetöötaja või kohviku teenindaja ...
(loe edasi)
Loe kõiki (46)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee