Eesti uudised

Tallinna baarikärbsed pilkavad napsimüügi piiramise plaani: „Siis joome ja lärmame kusagil korteris!“ (1)

Juhan Mellik, 26. september 2019 21:55
Baarides alkoholimüük ainult kella kaheni või kolmeni! Vähemalt linnapea Mihhail Kõlvarti esialgse idee järgi võiks see nii olla. Foto: PantherMedia/Scanpix

„Piirama, miks te peate piirama? Inimene on vaba, ei ole mingi nõukaaeg. Piirama... p...e, kuradi lollid!“ tõreleb baarikülastaja. Pealinna meeri Mihhail Kõlvarti plaan kärpida baarides aega, millal tohib tellida kangemat kraami, tekitab nii mõneski ööellu sukeldujas rajusid emotsioone.

Alkoholimüügi piiramist karmilt paika panevad sõnad kuuluvad härrale nimele Heiki, kes veedab reede ööd Balti jaama lähedases baaris Kolm Lõvi. Legendaarses kõrtsis, mis varem oli peamiselt vaid keskealise venekeelse jauraja pärusmaa, kuid mis viimastel aastatel on kogunud menu ka trendika ja noortepärase rahva seas. 

Heikit ajab närvi linnapea Kõlvarti mõte lõpetada alkoholimüük baarides tööpäevale eelnevatele öödel kell kaks ning enne puhkepäevi kell kolm. See aitavat hoida öörahu, naabrite und ning laiemalt ka rahva tervist.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.11.2019
Lasnamäe rahva mure: Pae promenaadil käib elu kasiinode, pandimajade ja varahommikul avatavate õllebaaride „kuldses ringis“
04.10.2019
Sarihilinejad, värisege! Restoranid saavad internetis külaliste kohta märkmeid teha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee