Foto: Karin Kaljuläte/ Ekspress Meedia
Toimetas Johanna-Kadri Kuusk 24. september 2019 13:44
Tallinna Televisioon loobub kulude kokkuhoiu eesmärgil Solarise keskuses kasutusel olevast 100 ruutmeetri suurusest kontoripinnast.

ERRi uudisportaal kirjutab, et Tallinna Televisooni juhatuse liige Taavi Pukk märkis, et varem läbi viidud koondamised võimaldavad ka töökohti füüsiliselt ümber paigutada ja seda kontoriruumi pole enam vaja.

Loobutud pinna eest maksis Tallinna Televisioon Solarise keskusele renti suurusjärgus üles 20 000 euro aastas ja kuigi praegu jäädakse veel Solarise keskusesse, hoitakse Puki sõnul silmad lahti uue pinna leidmiseks.

„Eks me vaatame aktiivselt ringi ja oleme erinevatest variantidest huvitatud, mingit kindlat kohta ei ole, mis oleks praegu silma jäänud,“ sõnas ta.

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

Jälgisin huviga kuidas Tallina TV sünnitas helmede pseudo-rahvuslaste partija 26. september 2019 09:04
Eesti riigi ja tõeliste eestlaste laimamine ja sõim on olnud pidev. Kõige tipuks õõnestus-tegevus on toimunud meie maksurahadega...
Moskoovia koos oma Sputnikuga on vaimustuses operatsiooni õnnestumise üle.. 26. september 2019 10:04
Eesti pole samas erand,sellised operatsioonid toimuvad Venel üle ilma.
Viimasel ajal platnoilik linnapea esineb TTV-s iga päev.. 26. september 2019 10:12
Rahvale sisendatakse,et see asiaatlik tegelane ongi kogu pealinna võim. Laululavast kuni prügikoristamiseni kõik on tema juhtida... O tempora o mores.
Hõissaaaa! 25. september 2019 09:26
Alutagusel leiti ühe kuuse alt vaba platsike! Peale kahe mutuka. nelja putuka ning ühe ussikese ei kasutagi seda suurepärast kohakest keegi. Tallinna TV Alutagusele!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS