Tulistamine toimus samal ajal, kui käimas oli mototeemaline pidu.Foto: The SPOTT / Facebook
Toimetas Greete Kõrvits 23. september 2019 20:52
Kansas City lähistel toimunud tulistamises sai viga vähemalt viis inimest. Kuna tulistamine toimus intiimset laadi üritusel, võib kannatanuid politsei sõnul rohkemgi olla, kui kergemalt viga saanud võib-olla häbenevad ühendust võtta.

ABC News vahendab, et tulistamine toimus kella poole nelja paiku öösel vastu pühapäeva kohaliku svingerite klubi sissepääsu ees. The SPOTT Lifestyle and Swingers Club on koht vabameelsematele paaridele, kes soovivad partnereid ja kaasasid ka teistega jagada.

Peopaigas toimus sel õhtul „Nurjatute motomeeste ja tšikkide“ teemapidu, kus riietuskoodiks nahk ja pits. Ruumidesse mahub klubi sõnul kuni 400 külalist. „KÕIK peale nõmedate on oodatud“, kuulutas peokutse Twitteris.

Tulistaja kasutas rünnakul mitut relva ja tulistas enam kui 40 lasku. Ohvrid toimetasid haiglasse nende oma kaaslased ja teised peolised, kiirabi ei kutsutud. Kahe ohvri haavad polnud tõsised, kolm kannatanut said raskemaid, kuid mitte eluohtlikke vigastusi.

Kahjuks pole toimunust rohkem suurt midagi teada. Sündmuste uurimine on tunduvalt raskendatud seetõttu, et ükski viiest (teadaolevast) ohvrist ei soovi uurijatega koostööd teha. Kohaliku šerifi sõnul pole mitte kedagi õnnestunud arreteerida ning sisuliselt seisab uurimine paigal. Pole teada, kes tulistaja on või mis tema teo motiiv võis olla.