Sisuturundus

Vali vastsündinule kingitus, millest jääb mälestus terveks eluks  

Roosiait, 27. september 2019, 16:39
Lapse sünd on imeline ning liigutav sündmus ning kingitus võiks olla selle vääriline. Mis oleks veel parem katsikukingitus, kui käsitööna valminud toode, mida saab põlvest-põlve pärandada?

Käsitöösalongis Roosiait on väga suur valik katsikuteks sobivaid kingitusi. Kõik on südamega tehtud eesti käsitööliste poolt. Roosiaida klienditeenindaja annab ülevaate, milliseid tooteid nende poekeses müüakse ning mis on olnud kõige populaarsemad tooted katsikukingituste otsijate hulgas.

Roosiaidast on katsikukingituseks kõige enam ostetud mänguloomi. Poekesest on võimalik leida nii heegeldatud kui ka õmmeldud loomakesi. Alla kolmeaastasele lapsele kingitust ostes on soovitav jälgida, et poleks kergesti eralduvaid detaile – näiteks silmad võiksid olla kas tikitud või nii-öelda turvasilmad, mis ka jõulisemal kiskumisel ei eemaldu.

Lapse esimestel elukuudel on kaisuloom peamiselt kaunistus lastetoas või voodis. Põnni sirgudes hakkab kaisukas saama rohkem tähelepanu –  pooleaastased väntsutavad ja sahmerdavad meeleldi loomakesega. Aastaselt on kaisukas üks olulisemaid mänguasju, temast leitakse lohutust ning kaitset. Pehmetest materjalidest loomakesed võtavad kodu lõhnad külge ning ka võõrsile minnes pakuvad lapsele turvatunnet. Eriti head lõhnasalvestajad on mänguasjad, mille sisuks on villaheie.

 

Lisaks mänguloomadele on Roosiaida valikus väga vahvad heegeldatud ja õmmeldud nukud. Paljusid saab ise riietada ning nukk pakub tulevikus lapsele tegevust kuni kooli minekuni. Osad nukud tulevad lausa oma garderoobiga.

 

Kui soovid kinkida lapsele midagi, mida ta kohe kasutada saab, siis on parimaks kingituseks kõristid. Kõristi on piisavalt väike ja mugav käes hoidmiseks, kõriseb õrnalt ning pakub nii silmailu kui ka värvide ja tekstuuride mängu. Lisaks on hea lapsel, kel hambad kasvamas, oma sügelevaid igemeid kõristi abil leevendada. Kõristi kasutusiga on muidugi lühem, umbes aastaselt leitakse muud põnevad tegemised. Ometi on see armas ese, mida mälestustekarpi tallele panna.

 

Väga praktiline on kinkida kiik, mis pakub rõõmu nii lapsele, kui ka vanematele. Alates hetkest, kui laps hoiab oma pead, saab kasutada hällikiige tüüpi tekstiilist valmistatud kiike. Roosiaidas müüdavatel mudelitel on ka turvarihmad, et lapse turvalisus oleks igati kindlustatud. Hälli on võimalik osta nii pehmendusega kui ka ilma.

 

Alates hetkest, kui laps istub (6 kuud), on sobilik kinkida tavaline tekstiilist kiik. Värvide ja padja disainide valik on suur. Valikus on ka täispehmendusega kiiged. Suur osa mudeleid on Roosiaidas kohe saadaval ning paljude puhul piisab viiepäevalisest tellimisajast.

Enne kiige kasuks otsuse langetamist uuri, kas kingisaajatel on kiike kuhugi riputada.

 

Paljud emmed ja issid oleksid kindlasti rõõmsad ka veidi vähem praktiliste, kuid siiski väga armsate esemete üle. Roosiaidas pakutakse käsitööna valminud beebiraamatuid, kuhu on võimalik sisestada kogu info, mis on lastega seotud. Sünnist kuni koolini.

 

Paberikunsti vallast on ka üks Roosiaida populaarsemaid artikleid beebialbum. Sinna on võimalik paigutada kõik pildid, mis uuest ilmaimest tehakse. Ja neid pilte saab olema palju!

 

Lisaks on saadaval ka kauneid mälestuskarpe, kuhu hiljem kõik oluline kenasti ära paigutada. Aastakümneid hiljem on hea lapsepõlve taasavastada.

 

Kingilisana või ka eraldi kingitusena on meil kena valik väikeseid armsaid kootud sokikesi ja mütse. Samuti käsitööna valminud trikotaažist bodysid ja sallikesi.

Roosiaidas on erinevaid käsitsi valminud tekke. Väga luksuslikud ja ilusad on Haapsalu salli mustrite ainesel kootud pehmest meriinovillast tekid – sellised, mis omal ajal soojendasid vaid printse ja printsesse. On ka imearmsaid lapitehnikas valminud tekikesi, mida hiljem saab kasutada voodikattena.

 

Eriti praktilised ja ilusad on villaheide sisaldusega ümbriktekid. Ümbriktekki on võimalik kasutada nii õues vankris kui ka kodus. Vill reguleerib temperatuuri just selliselt, nagu lapsele kõige mugavam on. Hiljem, kui laps on välja kasvanud, saab seda kasutada tavalise tekina kuni põnni teise eluaastani.

Foto: Picasa

Väga põnev kingitus katsikuteks on tegelusraamat. See raamat pakub lapsele tegevust kuni kooli minekuni.

Väikesed käelised tegevused arendavad lapse peenmotoorikat ning läbi selle areneb ka lapse kõne.

Raamat on pehme ning täpselt parajas mõõdus, et kaasa võtta ka pikemale autoreisile.

Tegemaks kingituse veelgi täiuslikumaks, on võimalik lisada ka käsitööna valminud katsikukaart.

Kingitust komplekteerides ära sa kõige suuremat kangelast unusta – pista värskele emale pakki šokolaad või mõni armas ehe.

Muretsed, et pole aega tulla poodi kinki valima? Roosiait on teinud käsitöö ostmise mugavamaks ning kõik poes müügil olevad tooted on saadaval ka e-poes: www.roosiait.ee

Roosiait asub Tartu vanalinnas aadressil Munga 5.

Igapäevaste tegemistega saate olla kursis Facebooki lehel SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee