Krimi

Kohtla-Järvel relva ähvardusel poodi röövinud mees peeti kinni (16)

Toimetas Triinu Laan | Toimetas Madleen Vapper, 22. september 2019, 18:26
Foto: Stanislav Moshkov
Politseinikud pidasid laupäeval kinni 23-aastase mehe, kellele esitati kahtlustus viimase nädala jooksul Kohtla-Järvel kahel korral kaupluse röövimise eest.

18. septembril kella 23.40 paiku sisenes Kohtla-Järvel Kalevi tänaval asuvasse poodi tundmatu mees, kes suunas 50aastase müüja poole relvataolise eseme ja haaras letist ühe alkoholipudeli. Poes viibinud müüja ei saanud viga.

Jõhvi politseijaoskonna juht Andreas Kliimant rääkis, et kuigi politseinikel ei õnnestunud kummalgi juhul kohe sündmuskoha ümbrusest meest tabada, viisid uurijate pingutused mõne päevaga sihile.

„Mehe enda sõnul pidasid nad tuttavatega pidu ning alkoholi lõppedes tekkis soov seda juurde saada. Poodi rööviski ta enda sõnul selle eesmärgiga,“ selgitas Kliimant.

Viru Ringkonnaprokuratuuri abiprokurör Ave Arnimi sõnul on 23-aastane mees varasemalt korduvalt kriminaalkorras karistatud.

„Prokuratuur taotles täna kahtlustatava vahistamist, kuna väga lühikese aja jooksul peale kinnipidamiskohast vabanemist on ta jälle pannud toime varavastaseid kuritegusid. Varguste ja röövimiste toimepanemine ja sellega omale elatise hankimine on kujunenud tema elustiiliks,“ lisas prokurör Arnim.

Viru Maakohus rahuldas täna prokuratuuri taotluse ja kohtu loal võeti kahtlustatav kuni kaheks kuuks vahi alla.

16 KOMMENTAARI

t
T. Mets 23. september 2019, 16:39
kuskohast see tühiasi on kui ta on korduvalt pahandusi teinud
t
T.Mets 23. september 2019, 12:24
Vaat, nii tühist asja röövinud mees tuleb vangi panna, aga kui s oleksid pihta pannud 10 miljonit, siis saaks sinu osaks au ja lugupidamine, ordenitest rääkimata
Loe kõiki (16)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee