Edgar Savisaar tänavu augustis Hundisilma talus. Foto: Aldo Luud
Toimetas Triinu Laan 19. september 2019 13:50
Endine Tallinna linnapea ja Keskerakonna kauaaegne juht Edgar Savisaar kirjutab sotsiaalmeedias, et sai hiljuti insuldi. 

"Järgnev repliik on kirjutatud enne seda, kui ma sain insuldi. Üks mu sõber lisas siia need laused, sest ma ise ei suutnud seda teha," algab Savisaare sissekanne Facebooki lehel, mis kirjeldab temaga seotud kohtuprostsessi. 

ERRi andmetel taastub Savisaar oma kodus Hundisilma talus. 

Möödunud aasta 5. juunil lõpetas Harju maakohus kriminaalmenetluse korruptsiooni- ja majanduskuritegudes süüdistatava Tallinna ekslinnapea Edgar Savisaare suhtes ning põhjendas seda otsust süüdistatava terviseprobleemidega. Ühtlasi teatas kohus, et määrus on lõplik ega kuulu vaidlustamisele. 

Samas süüasjas on kohtu all veel Keskerakond, ärimehed Alexander Kofkin, Vello Kunman, Hillar Teder ja Aivar Tuulberg, Tallinna volikogu endine esimees Kalev Kallo ning endine linnaametnik Priit Kutser. Nende üle jätkub õigusemõistmine siis, kui on selgunud, kas Savisaar peab samuti kohtusse ilmuma. 

Kommentaarid  (43)

mustamäelane 20. september 2019 11:36
Ikka on neid, kellele ei anna rahu see, et Savisaar suutis kaasa haarata nii palju inimesi, kui nende endi "võimed " küündisid/ küündivad paarikü,mne "kutselise piketeerijaga ". On lausa naljaks vaadta neid "tõe ja õiguse eest seisjaid " ja võrrelda neid kasvõi kraave kaevanud massi ja Balti ketis seisnutega. Ma ei õigiusta tehinguid, kuid palun arvestada, et oravate tehingud summutati ja rahva rahulolematus jahutai jääl keldris maha. Tglt olerks tõesti aeg Savisaar rahule jätta.
... 20. september 2019 10:33
me poleks praegu siin kus oleme, mõelgu kommijad ka veidi, kas oleks parem olnud nõukogude all siis nii hea ja õige või, siis poleks ju saanud paljud ka niiii suurteks rikkuriteks siiski.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS