Eesti uudised

Jaak Madisoni endine tööandja: ta jäi vargusega vahele (271)

Eesti Päevaleht, 18. september 2019 19:08
Jaak MadisonFoto: Teet Malsroos
„Jäi vargusega vahele,” ütleb Roosta puhkeküla toonane direktor Indrek Otti, miks toona 17aastase Jaak Madisoni tööaeg 2007. aastal seal lühikeseks jäi.

Skeem oli lihtne – mõne baariletis müüdud kohvi jättis Madison kassast läbi löömata ja pistis raha taskusse. Kuidas ta vahele jäi või kui palju ta tööandja tagant jõudis raha kõrvale panna, sellest Otti täpsemalt rääkida ei taha.

Samal teemal

Madison ütleb, et kuuleb sellist süüdistust esimest korda ning see teeb talle isegi nalja. „See on idiootsus ja ma ei viitsi iga hullu süüdistusele keskenduda,” sõnab ta.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Madisoni jaoks pole tegu esimese korraga, kui endise töökoha tõttu süüdistuse alla satub. 2015. aastal, kui EKRE poliitikust sai riigikogu liige, rääkisid mitmed endised Tallinki naistöötajad, et Madison olla teinud nende kajutite uksekaartidest koopiad ja kui neiud olid magama heitmas, pressis võltsitud kaarti kasutades kajuteisse. Sellegi süüdistuse lükkas Madison kindlalt tagasi.

Tallinkis töötamise ajal pani Madison lisaks müüki ka laevast leitud telefoni, mistõttu politsei määras talle 100 euro suuruse trahvi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee