Maailm

VAHVA VIDEO | Soomlased nahutavad Eestit ülistades omasid (4)

Ohtuleht.ee, 18. september 2019, 15:30
Soome ja Eesti lipudFoto: Aldo Luud
Soome töötuskassa eestvedamisel on põhjanaabrite juures kokku pandud tore video tasuta haridusest, kõrgest lugemisoskusest ja saunakultuurist. Räägib see kõik mõistagi… Eestist?!

Vaikselt hakkab kõlama Friedrich Paciuse loodud hümniviis ja kaamera liigub kaardil Põhja-Euroopa peale. Seal olevat üks väike riik, kus tundub kõik paigas olevat. Nõnda algab reklaamiklipp, mis loodud Soomes ja seega võiks kiita sealset elu.

Kaunis loodus, aktiivne idufirmandus, ränkraske keel, maailmakuulsad muusikud ja hullumeelsed terviseprotseduurid nagu saunast tulles lumehange kargame – kõik need sõnumid võivad ikka kirjeldada Soomet.

Aga lõpuks jõuab kätte puänt: soomlased õnnitlevad hoopis Eestit. „Soome. Ole tark. Investeeri kõrgharidusse,“ kõlab põhjanaabrite manitsus oma valitsusele.

4 KOMMENTAARI

S
Somm 23. september 2019, 18:36
Soomes on liiga igasuguseid haritlasi,igasuguse peene nimega tolkameid,kes reaalselt ei oska midagi oma kätega teha...isegi süüa ei oska nad teha ja e...
(loe edasi)
s
Ses häda ongi, 18. september 2019, 20:35
et "investeeritakse", sarnaselt teise pinsisambasse, kõrgharidusse, ja selle tagajärjel tekib muidusööjate armee kes kõik tahavad erialast ...
(loe edasi)
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee