Krimi

Signe Lahteini surma kohtuprotsess algab novembris (23)

Ohtuleht.ee, 17. september 2019, 15:06
Foto: Aldo Luud
Saatejuht Signe Lahteini õnnetust surmast talviselt libedal sõiduteel on möödas juba pea 1,5 aastat, kuid lõpuks jõudis prokuratuur uurimisega nii kaugele, et kriminaalasi jõuab kohtusse.

Prokuratuur süüdistab Signe Lahteini surmas türklasest veokijuhti, kes ei suutnud enda masinaga hakkama saada ja sõitis Lahteini sõiduautole otsa. Lahtein lõigati autost välja ja viidi Tartusse haiglasse, kuid ta suri ligi kaks nädalat hiljem teadvusele tulemata.

Esimene kohtuistung on planeeritud 12. novembriks. Veokijuht on hetkeseisuga nõustunud kokkuleppemenetlusega, kuid kuna sellest võib veel loobuda, siis ei soovi prokuratuur süüdistuse sisu täpsustada. Küll on tõenäoline, et süüdistuse paragrahviks liiklusnõuete või sõidukikäituse reeglite rikkumine ettevaatamatusest, mis põhjustab surma. Sellise paragrahvi puhul on karistuseks maksimaalselt kolm aastat vanglat.

Samal teemal

2. aprill 2019, 09:54
SIGNE LAHTEINA VIIMANE VÕTTEPÄEV: „Oleksime võinud ju veel mõne minuti kauem kallistada...“

23 KOMMENTAARI

u
U 18. september 2019, 21:12
Ei saagi aru, mis juhtus täpselt. Oli jutt, et tegi ohtliku mõõdasõidu pikast autokolonnist ja veok tegi sellest lähtuvalt manöövri.Juhuste kokkulangevus. See ju Signet tagasi ei too. Kohutavalt kurb. Jah Kodutunne tuli koos temaga.
m
Mees 18. september 2019, 07:42
To maali. Praegune oli ju enne Signet :)
Loe kõiki (23)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee