Sisuturundus

LPG näohooldus turgutab nahka ja silub kortsukesi 

Kesklinna LPG, 18. september 2019, 16:22
Käisime Kesklinna LPG-s uudistamas erinevaid teenuseid, mille hulgast osutus suurimaks lemmikuks LPG näohooldus. Millised mõtted tekkisid LPG näohooldust proovides?

- Eriti sobiv paistes silmaaluste puhul – protseduur turgutab teataval määral juba esimesel korral.

- Ka järgmisel hommikul ärgates polnud nägu nii pundunud nagu tavaliselt.

- Meeldiv ja valutu.

- Enne mõnda tähtsat sündmust tasub käia paaris-kolmes LPG-sessioonis – see kingib hoopis värskema ilme.

Iga päev valib ligi 300 000 inimest maailmas oma iluprobleemide lahendamiseks LPG protseduuri. Olgu mureks liigne tselluliit ja ebatasane nahapind, lõtvunud nahk või inetud armid, abi saab nii nende kui ka mitmete teiste hädade puhul.

LPG tehnoloogia põhineb kudede mehaanilisel mõjutamisel vaakumi ning pöörlevate rullikute või liikuvate labakeste abil. Protseduurid sobivad igas vanuses meestele ja naistele.

Erinevad LPG protseduurid on populaarsed aastaringselt, kuid sügise hakul suureneb nõudlus LPG näohoolduse järele. On ju sügise saabudes vaja nahka turgutada ja hoida suvel tekkinud säravat jumet.

Lisaks värskele ilmele aitab LPG näohooldus parandada naha elastsust, siluda kortsukesi, vähendada turseid ning muuta näonaha säravamaks. Samuti on võimalik vähendada topeltlõuga.

Oma efektiivsuse kõrval on see väga mõnus massaaž, mis stimuleerib nahaaluses koes aeglustunud protsessid uuesti tööle.

Lisaks kogu näo protseduuridele on võimalik keskenduda ainult probleempiirkonnale, näiteks silmaümbrusele või lõuajoonele. Lokaalne näoprotseduur kestab 10-20 minutit.

Samuti on väga populaarne LPG tselluliidiravi, mis aitab vähendada tselluliidi ja rasvkoe hulka ning seeläbi väheneb probleempiirkondade ümbermõõt ja naha pind muutub siledamaks. Lisaks aitab protseduur parandada lõtvunud naha elastsust ning soodustada lümfidrenaaži.

Protseduuri tehakse läbi spetsiaalse kostüümi. Üks hooldus kestab umbes 45 minutit. Aktiivne kuur koosneb enamasti kümnest protseduurist. Ka keha puhul on võimalik töödelda põhjalikumalt vaid probleempiirkondi. Selliseks piirkonnaks võib olla näiteks kõht või reied. LPG tehnoloogia paljude erinevate programmide abil on võimalik kokku seada igale inimesele just tema probleemidest lähtuvalt parim hooldus.

Lisainfot saad ka SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee