Poliitika

FOTOD | President Kaljulaid koristas pärast Tartu Rattamaratoni rajapervi (130)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 16. september 2019 07:30
Kersti Kaljulaid rajapervi koristamasFoto: Erlend Staub
„Kurb on näha, kuidas spordiürituste järel on tihti metsades ja teepervedel tühje joogipudeleid, geelipakke ja muud prügi. Selleks, et meil oleks kõigil hea tervisespordiga tegeleda peame hoolitsema ka oma keskkonna eest,“ lausus riigipea, kes osales pühapäeval Tartu rattamaratoni ja ning aitas pärast üritust puhastada rada maha visatud prügist.

President Kaljulaidi sõnul võiks iga kord õue jalutama või sportima minnes olla eesmärgiks endast mitte midagi maha jätta ning veelgi parem oleks ka nähtud prügi kaasa võtta ja hiljem ära visata, edastas presidendi kantselei.

„Nii nagu oleme võistluse ajal rajal üksteise vastu kenad, nii peaksime olema kenad ka meie ilusa looduse vastu ning järgmiste sportlaste vastu, kes tahaksid samuti näha enda ees puhast rada. Käitlemata prügi on aina kasvav probleem üle maailma. Anname siis kõik oma panuse, et Eesti metsaalused ja teeperved jääks puhtaks ning meie loodus kahjustamata—kasutame korduvkasutatavaid joogipudeleid, toome oma prügi metsast ära ja korjame kokku ka teiste visatud prügi,“ ütles president Kaljulaid.

Samal teemal

13.08.2019
Presidendi mesitarudest saadi 119 kilo mett
11.08.2019
Kersti Kaljulaid kandis visiidil Araabia Ühendemiraatidesse lahtisi sandaale. Ženja Fokin: olen õnnelik, et jalas ei ole vähemalt Crocsid
09.08.2019
President riigikogule: teie otsustate, kas Eesti armastab või pelgab vabadust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee