Eesti uudised

Miljoninõue Keskerakonnalt: Midfield taotleb enda kohtumenetlusse kaasamist (12)

Siim Randla, 16. september 2019, 07:01
Foto: Robin Roots
Keskerakond on vaidlustanud kohtus Erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ettekirjutuse tagastada OÜ-le Midfield 1,28 miljonit eurot, mis puudutab tehinguid reklaamiärimees Paavo Pettaiga: enda kohtumenetlusse kaasamist nõuab ka Midfield, mille vaidlus on jõudnud Riigikohtusse.

  Aastatel 2009-2016 esitas Midfield Keskerakonnale müügiarveid ulatuses, mis kattis vaid Midfieldi enda poolt KE heaks sisseostetud teenuse kulud, ning et erinevatel põhjustel on Midfield jätnud erakonnale suures ulatuses arveid esitamata, on teatanud ERJK. Komisjon tuvastas, et antud juhul on tegemist keelatud annetusega ning on teinud KE-le  ettekirjutuse nimetatud summas keelatud annetuse tagastamiseks Midfield OÜ-le.

KE vaidlustas ettekirjutuse kohtus. Midfield nõudis enda menetlusse kaasamist, milline vaidlus jõudis juulis Riigikohtusse. Otsust veel tehtud ei ole. 

12 KOMMENTAARI

p
18. september 2019, 21:06
Psalmid (Laulud) 9:8 Kuid Issand jääb igavesti; ta on oma aujärje seadnud kohtumõistmiseks. 9 Ja ta ise mõistab kohut maailmale õigluses; ta peab ra...
(loe edasi)
m
mentor 16. september 2019, 11:13
keegi kustutas mu mõtted või saatis kõrgemale tasandile edasi
Loe kõiki (12)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee