Poliitika

Sotsid pärivad aru: millega väliskaubandusminister Kingo õige tegeleb? (67)

Toimetas Marvel Riik, 12. september 2019, 11:12
Kert Kingo.Foto: Tiit Tamme
Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni liikmed on väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministrile Kert Kingole saatnud arupärimise, et saada aimu, millega minister õigepoolest tegeleb.

„Meil on teie ametitegevuse kohta äärmiselt vähe infot ning see piirdub faktidega, et plaanite reisida ainult äärmistel juhtudel ja kui vähegi võimalik, siis delegeerite väliskülalised teistele, kuna te pole inglise keelt kunagi koolis õppinud ja suhtlete tõlgi vahendusel,“ märgitakse sotside arupärimises.

Ministrilt oodatakse konkreetseid vastuseid järgnevale kuuele küsimusele. Milliseid samme on minister ette võtnud investeeringute kaasamiseks Eesti majandusse? Milliseid samme on ta ette võtnud Eesti ettevõtjate ekspordi toetamiseks välismaal? Millal on minister esindanud Eestit Euroopa Liidu välisasjade, konkurentsivõime, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogus ning milliseid teemasid neis nõukogudes tõstatati? Ühtlasi palutakse ministril välja tuua, millised on tema vastutusvaldkonna peamised prioriteedid.

Kingol tuleb arupärimisele vastata riigikogus 20 istungipäeva jooksul.

67 KOMMENTAARI

s
Sotside hirm selle ees, et vee peale tiritakse IT kuritegevus sotside haldusalas, mis on küüniline eile, 10:53
nii seda roiskuvat e-riiki ebaausate võtetega ja IT pettustega lõa otsas hoiti, Kingo leiab päev-päevalt uusi lõngaotsi, nagu ütles ka Kaljulaid
v
vaatleja eile, 09:35
Kingo on väga tark ja asjalik tegija.Reformikad kardavad tarku inimesi,kellel on juurdepääs paljule.
Loe kõiki (67)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee