Krimi

Õismäe korterisse lõhkeainet kogunud meest on varem sarnase asja eest karistatud (4)

Toimetas Hindrek Pärg, 11. september 2019, 21:19
Foto: Stanislav Moshkov
Teisipäeval Tallinnas Õismäel ühes kortermajas alanud ja alles kolmapäeva hommikul lõppenud politseioperatsioonis peeti kinni mees, kes oli koju toonud suures koguses vanu mürske ja muud lõhkeainet ning ilmneb, et mees on varem saanud sarnase tegevuse eest karistada. 

ERR-i uudisteportaali sõnul elas läbiotsitud korteris seda vähemalt 11 aastat üürinud Urmas, kes on aastaid tagasi töötanud ka politseinikuna ning seni jätnud korteriomanikule igati korraliku ja viisaka mulje

Urmas on ka varem olnud sarnase asjaga pahuksis - 2013. aastal sai ta lõhkeaine ebaseadusliku käitlemise eest rahalise karistuse, millest vabastati tingimisi kolme aasta pikkuse katseajaga. Seekord oli tal aga lõhkematerjali kogutud hulgim ja seda näitab ka pikk ajavahemik teisipäeva päevast kuni kolmapäeva hommikuni, mil menetlustoiminguid läbi viidi.

"Sellele isikule on esitatud kahtlustus ja saan öelda ka seda, et minu hinnangul on piisav oht jätkuvate kuritegude toimepanemiseks, mistõttu pean vajalikuks Harju maakohtult taotleda selle isiku vahi alla võtmist," ütles ringkonnaprokurör Eneli Laurits.

Samal teemal

11. september 2019, 13:00
ÕL VIDEO JA FOTOD | MÜRSK MAJAS: Õismäe rahvas elab teadmatuses, miks tuli korteritest evakueeruda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee