ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Erik Orgu kringlilembus kergitas pärmina Narva kohviku läbimüüki (50)

Gitta Riener | Video: Erki Pärnaku, Robin Roots, Märt Niidassoo, 11. september 2019, 16:58
Foto: Erki Pärnaku, Robin Roots, Märt Niidassoo
Kas Tallinnas Narva kohvikus müüdav Erik Orgu lemmikkringel on tõesti nii maitsev, et seda salaja süüa? Orgu on ju tunnistanud, et tõepoolest saatis ta paar aastat tagasi toonase kallima Narva kohvikusse kringlit ostma, sest ise seda teha ei julenud. Õhtuleht uuris järele, kuidas Orgu ülestunnistus mõjutas Narva kohviku läbimüüki.

Toitumisnõustaja Erik Orgut süüdistasid saates "Kuuuurija" tema ekspruudid selles, et ta sööb salaja burgereid ja koogikesi. Lisaks rääkisid mõlemad neiud, et Erik pugib salaja palju magusat, käib vähe trennis ning ise üldse ei järgigi oma toitumiskava, millega ta on tuntuks saanud.

Kolmapäeva pärastlõunal oli mitu külastajat tulnud Narva kohvikusse just Erik Orgu lemmikkringli pärast: magusat tuleb ju süüa! Müüja sõnul tõusis läbimüük märgatavalt kohe järgmisel päeval pärast "Kuuuurija" saadet. Kliendid haaravad kõike: peale kringlite ka pirukaid, saiakesi ja muud suupärast. 

Foto: Robin Roots

50 KOMMENTAARI

p
Priit ja Aldo eile, 17:41
ka kringlit ostmas, kuhu Einar jäi
p
palju kära ei millestki 12. september 2019, 16:42
no ja siis ? inimene armastab magusat - mis on siin nii skandaalset ? kui inimene ei räägi magusasöömisest kas see on valetamine ? ja kuidas ta oleks saanudki sellest rääkida - mina näed võin magusat süüa aga teie nagu ei või...?
Loe kõiki (50)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee