Eesti uudised

Meedialiit ministrile: kojukande hinnatõusuga läheks kallimaks ka perioodika

Toimetas Marvel Riik, 11. september 2019 12:31

10 KOMMENTAARI

v
Veel mõte/ 10. oktoober 2019 11:08
Omniva on pidevalt koondanud staazikaid tublisid tooinimesi, kes tegid oma tööd südamega. Otsitagu nad üles, nad tunnevad olusid, kandepiirkondi, on kunagi soovinud seda tööd teha, kuid Omniva koondas. Las kirjastused jätavad Omniva sinnapaika, otsige oma kaader, kes teie lehed tellijateni toimetab. Omniva mädaneb ja kõduneb üleni, kaugele näha.
m
Mõte/ 10. oktoober 2019 10:54
Mida Omniva mõtleb, et kanderinge suurendada. Inimesed on niigi üle koormatud, sest lisaks perioodika on veel ju püha lehm reklaam, mille vedu on iseloomustatud Augeiase tallide rookimisega. Muide, kellele läheb reklaamiveost saadav tulu, kas Omnivale või Eesti Postile. Kas on analüüsitud,miks ei jätku Omnival töötajaid ja miks kaader niiviisi voolab, eriti probleemsed paistavad olevat Põltsamaa ja Rapla. Ajalehtede kirjastused võiksid selle Omniva saata sinna, kus päike ei paista ja võtta ise palgale tublid inimesed, kes siis nende ajalehed laiali veavad.
k
kas keegi selle OMNIVA ükskord paika ka paneb / 11. september 2019 23:37
sulgeb teeninduspunkte aga marke ei saa osta ei bensiinijaamadest ega teistest kauplustest , et soovi korral kirju saata . Saadan aastas vähemasti 9 kirja , kuid igakord peab olema nagu luureagent - milline on sjk, avamise aeg ja millal on tühjendus postkastil ja miks üldse tühjendab postkaste eraldi auto? miks seda ei või teha sjk. posti toov ? Nad ise tapavad süsteemi ja Majandusministeerium ei taha aga üldse süveneda , kuidas teenust vähendatakse kunstlikult et valmistada OMNIVA äramüüki nagu EstAir pull , .....
a
Ants H. Hani/ 11. september 2019 22:03
Peale "Postimehe" küll tellida enam midagi pole.
m
milleks Hani reklaamid?/ 11. september 2019 23:37
see Postimees on ka jama
k
Kati/ 11. september 2019 14:50
Omal ajal olid koju tellitud Postimees, mitmed Kuma ristsõnad, Eesti Naine. Enam mitte, sest tellimishinnad on kerkinud nagu pärmi peal. Ja kas kojukannet ei saaks Express Postiga teha? Omniva teenindus on nagunii väga halb. Kunagi ei tea, millal postiljon tuleb ja mitmeid kordi on tellitu kaduma läinud. Kuid Express Postiga oli alati juba hommikul ajakiri kenasti postkastis. Ja miks peab poes üksikmüüginumber nii kallis olema? 5 eur ühe õhukese ajakirja eest on jaburus! Kuhu te veel oma hindu tahate tõsta?
o
Oleks puhtam tunne/ 11. september 2019 14:44
Eesti p eavoolu r opp-propaganda võiks üldse uksed kunni panna.
r
rein/ 11. september 2019 14:43
see eest saab dormeo madratsi 50 % soodsamalt
l
Loeme nagunii välismeediast uudiseid/ 11. september 2019 14:25
Päevalehed ja õhtulehed ja postimehed võiksi oma uksed kinni panna. Sellist kollast rämpsu pole mõtet laiali kanda

k
Kojukanne/ 11. september 2019 13:25
on nii odav ja postiljonide töötasud kes iga ilmaga postkaste " täidavad "naeruväärselt madalad. Väljaannete " tindisolkijatel " tuleks eelkõige töötasusi ja honorare vähendada. Trükised vigu täis ja artiklid sisutühjad ja labased.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee