Poliitika

VIDEO | Henn Põlluaasa piinlik prohmakas: riigikogu esimees ajas sassi male ja kabe (256)

Viljar Voog, 9. september 2019, 20:38
Henn PõlluaasFoto: Erki Pärnaku
Henn Põlluaas tegi oma kõnes piinliku prohmaka ning ajas sassi kaks lauamängu – kabe ja male.

Riigikogu esimees tuleb tavaliselt koalitsiooni suuruselt teisest erakonnast, mis on praegu EKRE. Henn Põlluaasale tähendas kevadine istungjärk suuremat ameti õppimist ja tihti tuli teda istungi juhtimisel parandada. Sügiseksolevat ta paremas vormis. „Eks algul oli tundmatusse vette hüppamine – ma ei kujutanud täpselt spiikrirolli ette ja mitte ainult siin saalis, vaid ka väljaspool, mis on suur osa sellest tööst. Nüüd on asi juba natukene selgem ja lihtsam. Lähme edasi,“ ütles ta Õhtulehele.

Vaatamata suuremale enesekindlusele tegi Põlluaas istungjärgu avakõnes siiski ühe suurema prohmaka, kui ajas sassi kaks lauamängu – kabe ja male. „Tsiteerides Lennart Merit: „Ei saa mängida kabet, tehes vahepeal kabekäike,““ sõnas Põlluaas kõnepuldist.

Samal teemal

9. september 2019, 20:33
Riigikogu alustas sügishooaega vägisõnadega

256 KOMMENTAARI

v
väga õige ütlemine 12. september 2019, 01:06
kabekäike tuleb teha koguaeg, mitte vahepeal. Te olete need pubed ,kes ei saa aru -see tähendab aju on teil toslem. Kuidas Meri ütles, see pole oluline. Ka see ütlemine on õige, vot tak tatikad
õ
11. september 2019, 23:26
Õpetussõnad 24:14 Tea, et nõnda on ka tarkus su hingele: kui sa selle leiad, siis on sul tulevik ja su lootus ei kao! 28 Ära ole põhjuseta tunnistajaks oma ligimese vastu, või tahad sa ometi petta oma huultega?
Loe kõiki (256)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee