Eesti uudised

Tartu baar heiskas vikerkaarelipu, naabrimees omakorda aga geipropaganda eest hoiatava plakati. Aktivistid panid selle põlema ja rebisid puruks.

Vikerkaarelipp põhjustas Karlovas välksõja (3)

Arvo Uustalu, 8. september 2019, 20:22
RAHU TEIE PERELE: Baarirahva sõnul kutsub vikerkaarelipp üles rahule.Foto: Aldo Luud
„Rahvas on ahastuses. See on tänav, kus emad ja isad peaksid saama rõõmsalt ja rahumeelselt liikuda, ilma et sind susitaks igasuguse propagandaga,“ ütleb traditsiooniliste pereväärtuste eest seisev härra, keda häirib see, et läheduses olev baar vikerkaarelipu heiskas.

Erwin Mihkel Pari on haritud ja elukogenud insener, kes on töötanud ja elanud eri mandritel ning näinud nii mõndagi. Tal pole midagi homoseksuaalide vastu, kuid nagu paljud teised Tartu Karlova linnaosa elanikud, ei mõista ta, miks peab oma seksuaalse suunitluse näitamiseks lippu lehvitama. Nõnda võttis ta kätte ja kinnitas tänavapingi külge plakati, millele oli kirjas: „Kuidas tunda ära homoliikumise valed.“ ja „Alanud on homoabielu hiiliv seadustamine.“. LGBT liikumise aktivistid rebisid selle puruks ja panid põlema. Lipp Barlova baari seinal lehvib aga edasi.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

3 KOMMENTAARI

k
9. september 2019, 07:07
kahju,et vikerkaare värvitoonid on lõrtsimiseks n e i l e s o b i k s i k k a r o h k e m p r u u n
p
Paul 9. september 2019, 06:52
Sellest jamast päästaks meid vaid katoliiklus viisil, mida järgisid omal ajal puritaanlased. Nemad olid õiged. Nende moodi Usu järgimine aitaks meil välja juurida patused ilmingud. Algatuseks kõigile: igal hommikul täpselt kell 7 palve Issanda poole! Sest nii peab. Teisiti on patune.
Loe kõiki (3)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee