Krimi

Täiendatud! 

KURJATEGIJA TABATUD! Relvataolise esemega mees röövis Võrumaal kauplust (64)

Katrin Rohtla, Juhan Mellik, 8. september 2019, 13:31
Kui oled näinud taolist autot, siis helista kohe politseisse!Foto: Politsei
Täna kella 13 ajal toimus Võrumaal Haanjas relvastatud kaupluserööv. Politsei palus röövis osalenud sõiduki leidmisel inimeste kaasabi, kahtlusalune on nüüdseks kinni võetud.

Lõuna prefektuuri kriisireguleerimismeeskonna juht Ottomar Virk ütles, et seoses rööviga otsitakse pisikest punast kahe uksega sõidukit. Turvakaamerate analüüsil on praeguseks kindlaks tehtud, et tegu on hoopis Mitsubishi Coltiga. 

Röövi toimumise hetkel polnud sõidukil numbrimärki ning pole kindel, kas see on auto külge tagasi pandud.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Ottomar Virk ütles Õhtulehele, et kuigi röövija varjas oma nägu, oli ilmselt tegemist meesterahvaga. Ta ähvardas müüjat relvataolise esemega.

Politsei on piirkonna sisse piiranud ja otsib taga punast ilma numbrimärkideta Mitsubishi Colti, millega nähti kahtlusalust lahkumas. Röövli küüsi langenud summa pole politsei hinnangul suur, ligi paarsada eurot. Keegi röövi käigus viga ei saanud.

Politseioperatsioon jätkub, piirkonda kontrollivad patrullide kõrval ka kiirreageerijad ja piirivalvepatrullid. Ühtlasi on politseioperatsiooni kaasatud Läti politsei. Politsei kontrollib aktiivselt kirjeldusele vastavaid sõidukeid ning kogub taustainfot mehe isiku kindlaks tegemiseks.

Hetkel on teada, et täna kell 13 sisenes pikemat kasvu eesti keelt kõnelev ja oma nägu gaasimaski taha varjav mees Haanjas toidupoodi ning nõudis müüjalt relvataolise esemega ähvardades kassaraha.

Täna pärastlõunal andis politsei teada, et kella 15.45 paiku tabati nii kirjeldusele vastava sōiduk kui kuriteos kahtlustatav 34-aastase mees piiriäärse ala, Läti poolel. Kahtlusalune on kinni peetud, kōik üksikasjad selgitatakse edasises uurimises. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee