Eesti uudised

VESINE VAIDLUS: keskkonnaamet nõuab ja muinsuskaitseamet ei luba Linnamäe paisutust lõpetada (6)

LISA KOMMENTAAR

aa 19. september 2019 10:54
ja niimoodi "liigumegi" roheenergia ja taastusenergia poole.
säinas 8. september 2019 18:41
Sindis ju lõhuti pais. Mis see maksma läks ja mis nüüd sellest paremaks on muutunud? Keskkonnakaitsjad ei tee halvemat reklaami iseenestele, kui praeguse looduse ümberkujundamisega. Ah et saame kohe 1000 tükki mingit erisorti kala?! Mis praegust elukooslusest saab? Kohtunik otsustab. Mida kalad kohtunikust arvavad? Hakkavad ikka kohtuotsuse järgi seal elama? Jälle näide, et kohtusüsteem, eriti seal "lahendatavate" küsimuste sisu peab muutma.
munk ( μοναχός ) 8. september 2019 10:39
Linnamäele ja Jägala joale tuleb korralik kalatrepp ehitada ja siis saab jões palju kalu olema.
Äkitsi mõni keskkonna ´´spetsialiost´´ 7. september 2019 22:01
seletab mulle fenomeni, kuidas Norras suured LOODUSLIKUD kalavarud suudavad koos eksisteerida hüdroelektrijaamadega? Just viimaste abil saadakse Norras suurem osa elektrienergiast.
Jätke pais rahule! 6. september 2019 22:42
Arvatavalt on tööstuslik lõhepüük seal välistatud ja "rahva toidulauale" lõhe sealt nagunii ei jõua, kui välja arvata harrastuspüük "lubadega" kui loa andja lauale ka midagi "ujub" Aasatakümnete jooksul on seal välja kujunenud uus looduskooslus mis paisutamise lõppedes omakorda hävib ja pole teada mis seal edaspidi saama saab aga vaevalt, et taastub kunagine aastakümnete, vaata, et pera sajanditagune olukord, sest Eestimaa veeolustik on tugevalt muutunud, eeskätt kunagiste suurte melioratsioonitööde tulemina ja mille kõige veel.
jägala 7. september 2019 10:48
Ilus koht ja ehitis, ärge lõhkuge ja lammutage kõike, kui midagi paremat asemele pole panna.