Tamrex | Sisuturundus

Hea veekindel jope ei ole umbne kilekott keha ümber 

Tamrex, 5. september 2019, 15:27
Üks aastaaeg ei peta kunagi – see on sügis. See tuleb alati ja on igal aastal vihmane, sombune ja pime. Sellegipoolest ei pea õues midagi tegemata jääma, sest kvaliteetsed veekindlad riided on mugavad, hingavad ja nägusad. Umbsed, ebapraktilised ja ebamugavad kilekoti põhimõttel valmistatud joped jäägu igaveseks ajalukku. Need kaitsevad küll vihma, kuid mitte märjaks saamise eest, sest jope sisse tekkiv kehaniiskus ei pääse sealt kuidagi välja.

Lahendus on 100% veekindel, kuid hingav jope, mis ei lase sellisel määral kehaniiskusel riiete alla koguneda, lastes üleliigse välja.

Vihmariiete valik sõltub mitmest tegurist: näiteks sademete hulgast, tegevuse intensiivsusest ja kestusest. Vastavalt sellele tuleb langetada otsus, kas valida 100% veekindel jope või hoopis vett hülgav riietus.

SNICKERS Workwear veekindel ja hingav jope
SNICKERS Workwear veekindlad ja hingavad püksid

Aga jalad?
Märka tervikut! Jalgade kuivana hoidmine on samuti tähtis. Vesi ei tule mitte ainult taevast alla, vaid pritsib ka maast vastu jalgu või voolab jope pealt reitele. Tõeliselt märja ilmaga vajad veekindlaid pükse, kvaliteetseid NOKIANi kummikuid või veekindlaid saapaid.

Tule lähimasse TAMREXi kauplusesse ja valmistu vihmahooajaks nagu professionaal. Varusta end kvaliteetsete, mugavate, vastupidavate, funktsionaalsete ja nägusate rõivaste ja jalatsitega.

Ideaalne valik on tipptasemel Snickers Workweari veekindel ja hingav jope, soe Woolpoweri kampsun vaheriideks, Soomes käsitööna valmistatud NOKIANi kvaliteetkummikud ja TAMREXi Pro-sarja kindad, mis istuvad käes nagu valatud.

TAMREXi katuse alla on koondunud oma valdkonna maailma tipptegijad. Lisaks meeldivalt sõbralik ja professionaalne teenindus ja ilusad poed.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee