Foto: PantherMedia/Scanpix
Ohtuleht.ee 4. september 2019 22:21
Õhtulehele kirjutas 35aastane Inga, kelle vastasmajas renoveeritakse ühte korterit. Seal tegutsev töömees on aga omamoodi eriline.

„Majad on vastakuti ja kardinaid sel korteril ees pole, mistõtt ma rõdul kohvi süües ja suitsetades vaatan vastasmajas jooksvat filmi. Seal tegutsev töömees lasi esiti ringi t-särgi ja aluspükste väel, mis ei tundunudki kummaline, sest olid kuumad suveilmad,“ kirjutab Inga.

„Nüüd on ilmad palju jahedamad, aga töömees on vormiriietust palju paljastavamaks muutnud. Õigemini – nüüd paneb ta tapeeti seina täitsa alasti! Esimene kord kihistasin naerda ja põgenesin tuppa, aga alasti töömees ei näi end üldse ebamugavalt tundvat. Sihikindlalt remondib ta korterit alasti! Mulle isegi näib, et ta ei ole märganud, et ma olen vastasmajast sunnitud teda jälgima. Mingi tümakas on tal taustaks, kui ta korterit remondib. Võibolla on korteri endiselt tal palav või naudib ta alastust. Ja asi pole vaatavates naistes! Mul käib mees rõdul suitsetamas ja töömees teeb ikka paljalt tööd.“

„Sõbrannad tahtsid minu juures ühe naisteka teha, et siis kõigil lõbus vaadata. Ma ei taha ka remondimeest ebamugavasse olukorda panna. Võibolla ongi ta natuke kummaline ja omamoodi inimene. Eks ole näha, mis saab. Õigemini see, et kaua seda korterit veel remonditakse,“ plaanib Inga rahulikult asjade käiku jälgida.

Kommentaarid  (33)

6. september 2019 20:07
Et nagu Nõukogude Venemaal aastast 1917. https://russian7.ru/post/svobodnaya-lyubov-v-sovetskoy-rossii-k/ https://www.kramola.info/vesti/novosti/itogi-seksualnoy-revolyucii-1917-goda
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS