Eesti uudised

Pahur lugeja: öine remont lasteaias segab kohalike elanike und (16)

Ohtuleht.ee, 3. september 2019, 23:39
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Meie lähedal remonditakse lasteaeda, mis iseenesest on väga hea ja kiiduväärt tegu. Mure on aga selles, et seda tehakse nüüd ka juba öösiti. Autotulede valgel tehakse keevitustöid. Ega muud muret polegi, aga ma elan esimesel korrusel, mille aknad otse lasteaia suunas. Nii paistab läbi kardina, kuid kostab ka läbi suletud rõduukse helisid,“ kirjutab 38aastane Artur Tartust.

„Ja hommikul pean ärkama juba kell viis, et kuueks tööle minna. Tahaks varem magama saada ja end korralikult välja puhata. Nüüd näib see olevat võimatu, sest sädemeid lendab ja tüütud helid akna taga. Kas need tööd on niivõrd pakilised, et neid peab tegema teiste une arvelt? Siin ümbruses elab ka koolilapsi, kes hommikul puhanuna kooli peaksid minema. Kahtlen, et nad väga puhanud on, kui öösiti selline triangel käib.“

„Ei oska kellegi poole ka pöörduda. Minna töömehi kummitama? Ega nemad süüdi pole, kui neile ülemused taolise korralduse on andnud. Aga magada ju ometi tahaks,“ kirjutab Artur, et magamatus ja kehv uni muuda ta pahuraks.

Kas sinu arvates on hea eesmärgi nimel taolised tööd ka öösiti lubatud? Või tuleks hoone valmimise asemel arvestada ka ümberkaudsete elanike ja nende öörahuga?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee