Eesti uudised

Tallinna linnaasutusest koondatud Abdul Turay: minu töökoht oli mõttetu ja mu tööandja tarbetu (50)

Eesti Päevaleht, 3. september 2019, 21:03
Foto: Tiina Kõrtsini
Kuni käesoleva aasta 21. juunini Tallinna arengu- ja koolituskeskuses (TAKK) kokku kolm aastat töötanud keskerakondlane Abdul Turay on veendunud, et seda asutust pole kellelegi vaja, kirjutab Eesti Päevaleht

Asutuse kodulehel seisab, et TAKK-i näol on tegemist think tank tüüpi sihtasutusega, "mille eesmärgiks on toetada Tallinna valitsemist linnakodanike huvides ideede, kontseptide ja lahendusvariantide pakkumisega, kaasates erinevate alade asjatundjaid, korraldades asjaomaseid koolitusi, konverentse ja ümarlaudu ning edendades Tallinna rahvusvahelist kuvandit." 

Päevalehele antud intervjuus tõdeb Turay, et sai töökoha poliitilistel põhjustel ning ühtlasi jäi uue võimuliidu suunas tehtud kriitika pärast oma positsioonist ka ilma, kuid enim jagub tal kriitikat aga endise tööandja suunas. 

"Pole absoluutselt mingit vajadust veel ühe asutuse järele, mis seda tööd teeks. Mitte mingit!” teatas Turay. „TAKK on maksumaksja raha raiskamine,” lisas ta.

"Nõukogu liikmed saavad 500 eurot kuus selle eest, et nad kogunevad iga kolme kuu tagant pooleks tunniks. Sisuliselt teenivad nad iga kuu 500 eurot 10 minuti töö eest,” kritiseeris Turay.

Loe täispikka artiklit Eesti Ekspressist! 

Samal teemal

8. november 2019, 18:52
Endine keskerakondlane Abdul Turay kandideerib Brexiti parteis: ükski asiaat ega mustanahaline ei võida Euroopa Liitu kuulumisest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee