Seisukoht

Seisukoht | Ainult Tartu, ainult Tammeka! 

Vidrik Võsoberg, Kalale! peatoimetaja, 3. september 2019, 18:04
Foto: Aldo Luud
Esimest korda sattusin jalkamängule sajandi algul, kui praegune ülemus mind Flora ja Levadia kohtumist vaatama viis. Kuigi olen väga mõõdukas spordivaatamise huviline, mäletan tänini, et oli üks kaasahaarav mäng.

Mullu leidsime perega, et korra ikka võiks koduklubi mängu staadioni tribüünilt oma silmaga vaadata. Ei pidanud pettuma: Tammeka ja Flora pakkusid väga kena vaatemängu ja nii mõnigi kord kerkis isegi adrenaliin üle keskmise. Kuigi endiselt ei ole siinkirjutaja just eriti suur vutifänn.

Aasta hiljem sai jälle mindud. Tammeka ja Levadia. No joppenpuhh, kuidas tribüünil elu keema läks, kui koduklubi lõpuks skooris! Tristan! Ainult Tartu, ainult Tammeka! See on ülev tunne, kui saad olla osa sellisest möllust ja tunda, et ka leige temperamendiga eestlased võivad spordihulluses korralikult keema minna. Ja väga mõnus, kui tead, et pea kõik rõõmustavad sama meeskonna edu üle.

Soovitan soojalt: mine ja vaata mõnd koduklubi mängu, olgu siis tegu jalka-, kossu- või käsipallitiimiga. Toeta omasid piletiostu ja kaasaelamisega. Ausõna, ei pea olema spordifänn, et sellest rõõmu tunda. Ma vist ise kah enam ei kärsi aastast pausi pidada.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee