Eesti uudised

TSIRKUS JÄTKUB: tuulikupüstitajad Sõnajalad andsid riigile terava vastulöögi 

Viljar Voog, 3. september 2019, 16:16
OOTEL: Aidu tuulepargi neljas (vasakul) ja viies tuulik paiknevad Kellavere radari suunas samal joonel ehk vendade Sõnajalgade sõnul poleks teisegi tiiviku püstitamine kuidagi radari tööd seganud.Foto: Õhtulehe arhiiv

Eesti riigi ja Aidu tuuleparki rajavate vendade Sõnajalgade vahel peaks käima nürimast nürim vaidlus, kus arutatakse kilonjuutonite ning tiivikusünkroonsuse üle. Riiklike institutsioonide initsiatiivil on vägikaikaveost saanud meediatsirkus, kus eelis on aga endistel meelelahutusärimeestel Sõnajalgadel.

Aidu tuulepargis toimuvat sobib igati saagaks nimetada. Oleg ja Andres Sõnajalg soovisid sinna püstitada 30 tuulikut, riik andis loa, võttis selle väidetavatele rikkumistele viidates ära, aga vennaksed said poolteist tuulikut ikkagi püsti. Seejärel kehtestati Sõnajalgadele pargis viibimise keeld. Ning see oli kõigest avamäng.

Täistuurid võttis etendus sisse vahetult pärast jaanipäeva, kui tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA) kutsus ootamatult ja lühikese etteteatamisega kokku pressikonverentsi, et tõestada numbriliselt, kuidas Sõnajalad on seadusi rikkunud. Ärimehed said üritusest teada ajakirjanikelt, tõttasid kohale ja lubasid anda igale ameti poolt esitatud punktile ammendava vastuse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. oktoober 2019, 20:48
24 AASTAT VAIDLUSI: vendade Sõnajalgade ehitused on alatasa probleemsed
24. september 2019, 13:15
PEADPÖÖRITAV SUMMA: Raivo Aeg ja Martin Helme said Sõnajalgadelt kahjunõude
6. september 2019, 09:12
Tüdrukud, pühkige suud puhtaks! Sõnajalad oma naisi uuema mudeli vastu ei vaheta
3. september 2019, 00:01
PIHTIMUS | Viivi Sõnajalg: igasugune kihk alkoholi järele on kadunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee