Galeriid

GALERII | Haabersti noored lõpetasid suve ekstreemsete trikkide, korvpalli ja grafitiga 

Ohtuleht.ee, 30. august 2019, 12:39
Foto: Haabersti noortekeskus
Haabersti noortele korraldati elustiilipäev, kus võeti mõõtu nii ekstreemspordialadel kui ka korvpallis. Tõukeratastel, bmx-idel ja ruladel võistlesid kümned noored.

29. augusti hommikul kogunes Õismäe rulaparki üle 70ne noore, et tõmmata suvele ühiselt joon alla. Haabersti vaba aja keskuse korraldatud elustiilipäev oli täis muusikat, ekstreemsporti, tänavakunsti ja korvpalli.

Ekstreemspordi võistlused peeti jam-formaadis. Tõukerattal saavutas III koha Edgar Grjatsov, II koha Kert Salve ning I koha tiitlikaitsja Maksim Tihhomirov. Kohtunikud andsid tõukeratta jam'il välja ka kaks eriauhinda. Parima noore auhinna saavutas Edgard Kartakov ja parima trikiga sai hakkama Kert Salve.

Rula jam'il saavutas III koha Juri Damaskin, II koha Aleks Flex ning HNKXTRM 2019 võidukarika tõstis pea kohale Tristan Ots. Bmx-i võistlustel andsid kohtunikud välja ühe eriauhinna. Parima noore tiitli pälvis Arseni Gaidaitsuk. Bmx jam'il saavutas III koha Edgar Grigorovits, II koha Daniil Tšornõi ning I koha Janek Markovski. Ekstreemsportlasi hindas Keerdtrepi meeskond.

Terve päeva jooksul said huvilised osa võtta kunstnik SPARK-i eestvedamisel grafiti õpitoast ning võtta omavahel mõõtu korvpallis. Juhendajaks ja kohtunikuks oli staažikas korvpallur Howard Frier, kes nüüd treeneriametit peab ning sügisest ka Haabersti noortekekuses tasuta treeninguid annab.

Lisaks saab sügisperioodil osaleda noortekeskuses räppmuusika õpitoas. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee