Sisuturundus

Kuidas vältida, et laps haarab koolipuhvetis millegi ebatervisliku järgi? 

My Juice, 30. august 2019, 12:29
On lühike vahetund ning laps tahab kiirelt koolipuhvetist midagi maitsvat osta. Paratamatus on see, et enamik jookidest ja snäkkidest, mida puhvetist leiab, on kõrge suhkrusisaldusega ja ebatervislikud. Loomulikult ei taha sina lapsevanemana, et võsuke sööks liialt ebatervislikku – mida siis peale hakata?

Üks võimalus on teha tervislik lastele kättesaadavaks ning lükata ümber väärarvamus, et see ei maitse hästi. My Juice’i püreed ja mahlad on ehedaks näiteks, et tervislikkus on maitsev!

Tõsi küll, enamike koolide puhvetites My Juice’i tooteid veel ei leidu (ehk peaksid koolijuhid sellele mõtlema?), kuid vanem võiks igapäevaselt poetada pudelikese oma lapse ranitsasse. Nii ei pea laps seisma terve vahetunni pikas järjekorras ning alati on rüübata või süüa midagi maitsvat ja tervislikku.

My Juice’ile kuulub rohkem kui 60 hektarit maad Tartu lähedal, kus kasvatatakse puuvilju ja marju maitsvate mahlade ja siirupite ning püreede ja mooside valmistamiseks. Saak koristatakse käsitsi, iga vilja hinnatakse eraldi, et midagi ei mõjutaks valmistoodete maitset.

My Juice püree tootmiseks kasutatakse ainult Euroopa liidri VORAN kõrgtehnoloogilisi seadmeid, mis töötlevad marju ja puuvilju maksimaalselt kiiresti, säilitades kõik kasulikud omadused.

Püreede ja mahlade tootmine on sajaprotsendiliselt naturaalne ning nendesse ei lisata säilitusaineid ega ebatervislikke lisandeid. 

Mahlasõbrad teavad, kui raske on leida kodumaisest toorainest ja vitamiinidest pakatavat mahla! Enamus poelettidelt leitavad mahlad on valmistatud kontsentraatidest, kuhu on ohtralt lisatud suhkrut. My Juice pakub aga usaldusväärsest toorainest valmistatud mahla ja siirupit  .

Mahlade ja siirupite valikusse kuuluvad astelpajumahl, mustsõstramahl, õunamahl, rabarberisiirup, arooniasiirup.

Püreede ja mooside valikus on aga astelpajupüree, mustsõstrapüree, arooniapüree, õunapüree, maasikapüree, vaarikapüree, valge karusmarja moos, punase karusmarja moos, arooniamoos, mustsõstramoos, õunamoos vaniiliga, õunamoos ingveriga ja õunamoos tšilliga.

Oma lemmiku leiavad suured magusasõbrad, aga ka need, kes eelistavad veidi neutraalsemat maitset.

My Juice võidab nii suurte kui väikeste südameid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee