Krimi

FOTOD KOHTUST | Alexander Kofkini sohver: Savisaar oli Hispaanias tagasihoidlik külaline

Kristjan Väli, 29. august 2019 12:34

4 KOMMENTAARI

a
ab/ 29. august 2019 14:00
Edik oli espanas tagasihoidlik prillikivi!
E
&?sidusus/ 29. august 2019 13:53
Eks keegi on kellelegi midagi teinud ja kui Reiljan võttis süüd tunnistada siis on ju midagi liigutatud,kes siis tunnistab ennast nii sama süüdi olevaks ning teised tegelased on kõik süütud oma mälu järgi,aga Edgar vabastati kohtu poolt tõsiste tervise puudulikkuse näitajatega eeldusega,et tema ei ela üle avalikustatud tegudest tulenevat ülepinget,aga süüdistused on ju veel kohtu poolt kõrvale heitmata,mis lõpuks võivad võivadki kinnitada prillikivi puhtust.
a
Aja Lugu/ 29. august 2019 13:26
Kui kohus peab arutama kõrgepalgalise Savisaare aastatetagust massaažisalongi arvet, siis on protsessis midagi kapitaalselt valesti! Ehk tuleks tasuliste WC külastuste arved ka järele vaadata? Kas siis tõesti midagi asjalikumat süüdistusse panna ei olegi?
i
Ime/ 29. august 2019 13:07
Olen mõelnud,et mis ime pärast(Või tõesti"Ime"pärast,ühte inimest,kes juhtis Eesti Vabariigi taasiseseisvumist ja selle ka ideaalselt teostas,nüüd nii järjekindlalt taga kiusatakse???Võtame või reformi erakonna,kes selles palaganis oma võimuga on mänginud juhtrolli,tema kriminaalseid tegutsemisi ei jälgi ega uuri keegi???Pankade tühjendamised,10 milj.$ afäär,Feb fond,miljardite rahapesu jne jne