Sisuturundus

Mees – õpi, kuidas naine orgasmini viia! 

Must Panter, 27. august 2019 13:36
Foto: Must Panter
Matemaatika on aidanud aru saada paljudest suurtest küsimustest maailmas. Erootikapood Must Panter teeb aga puust ja punaselt selgeks, miks 80% naistest teesklevad orgasmi ja mis põhjusel tihtilugu ainult oma kallimast ei piisa rahulduse saamiseks?

Paarid nahistavad keskmiselt 33 sekundit kuni 44 minutit. Mediaan on aga 5,44 min. Seks lõpeb reeglina siis, kui mees saab orgasmi.

Nii, mehel kulub 5,44 minutit, aga naised vajavad umbes 20 min, et orgasmini jõuda! Sellepärast naised teesklevadki orgasmi. Aitab sellest! Meest suunatakse kiiremale lõpule erinevate naudinguid imiteerivate häälitsustega nagu oiged, kiljumine ja ohkimine... kõike selleks, et ühine hullamine lõppeks juba ükskord ära.

Teadvusta naise kliitori rolli orgasmi saamisel. Nimelt on 75% naiste orgasmidest justnimelt kliitoril. Käe või keelega masseerides kulub selleks 20–40 min, aga kliitori masseerijaga vaid mõni minut. Massaaž on nauditavam, kui kasutada rohkelt veebaasil valmistatud libestit. Näha oma kallimat tõeliselt erutatuna on võimas nauding!

Foto: Must Panter

Kuna mehed saavad orgasmi oluliselt kiiremini kui naised, siis erektsiooni pikendamiseks on superhead abimehed peeniserõngad, mis hoiavad mehe ejakulatsiooni tagasi. Peeniserõngas ei tee orgasmi lahjemaks… vastupidi! Tõmba rõngas ära, kui naine on juba tipus, ja saage koos võimas orgasm.

Miks osad peeniserõngad vibreerivad?

Vibratsioone on vaja naise kliitori masseerimiseks. Nimelt on seal ligi 8000 närvi, mida on rohkem kui kusagil mujal.

Foto: Must Panter

Naise vaginaalne tundlikkus väheneb lõtvunud tupelihaste tõttu pärast sünnitust. Tupekuulid toetavad tupelihaste toonuse tõstmist ning orgasme kogetakse võimsamana kui eales varem.

NB! 75% naistest saavad orgasme just kliitoril ja mitte vaginaalselt!

Too oma suhtesse särts tagasi!

Vaata kogu valikut e-poes!

Vallatuid naudinguid!

Sinu
Must Panter

Foto: Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee