Seisukoht

Seisukoht | Lihtne vastus sagedasele küsimusele (4)

Henry Lääne, spordiajakirjanik, 26. august 2019, 18:23
Foto: Stanislav Moshkov
Ott Tänaku ja Martin Järveoja vägiteod MM-sarjas on autoralli populaarsuse Eestis tõstnud ennenägematule tasemele. Õige kah, neljarattalisi põrgulisi on meie maal alati armastatud ning maarjamaalased võitlevad kõige kirkama auhinna nimel.

Seega pole imekspandav, et Eesti meedia kajastab MM-sarja põhjalikult. Artikleid autorallist ilmub sisuliselt iga päev, kuid valgusesära pole suunatud vaid Toyota esinumbrite peale – ka teiste sõitjate ja muude asjapulkade arvamused või teod saavad talletatud.

Rallide ajal on kajastus eriti suuremahuline, mis käib nii mõnelegi vastu karva. Arusaadav kah. Kui sport või autoralli inimest ikka ei köida, võib olla päris masendav nädalavahetustel uudisteportaale külastada, sest pahatihti on võistlusel toimuv väljaannete veebiküljed vaat et ummistanud.

Sagedane on küsimus: „Miks kirjutatakse sellest nii palju?“ Vastus on lihtne, kallid lugejad – autoralli huvitab lihtsalt nii palju inimesi ja meedia töö üks tähtis osa ongi kirjutada asjadest, mis rahvale huvi pakuvad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee