Eesti uudised

VIDEO JA GALERII | Jüri Ratas tänas isilikult kõiki Toompeale tulnud meeleavaldajaid (163)

Ohtuleht.ee, 26. august 2019 08:53
Keskerakond piketeeris peaministri toetuseks Foto: Rauno Vahtre
Augusti viimane nädal algas piketiga Toompea lossi ees, kus Keskerakonna liikmed avaldasid toetust peaminister Jüri Ratasele. 

 "Meie peaministrit rünnatakse! Tule appi!" oli pealkirjastatud Keskerakonna siseisti saadetud kiri, kus väideti, et demokraatlikul teel sündinud valitsust ning peaministrit püütakse ebaõiglaselt kukutada.

Samal teemal

"Meie oponendid teevad selleks aktiivselt tööd nii meedias kui ka parlamendis, kodumaal ja välismaal. Näitame esmaspäeval kell 8.45 riigikogu ees üheskoos, et ligi 300 000 inimese häälest riigikogu valimistel ei tohi mööda vaadata! Reformierakonna soov saada iga hinna eest võimule ei lähe läbi kui oleme ühtsed ning toetame Keskerakonna esimeest ning Eesti Vabariigi peaministrit. Liiga palju on veel vaja teha, et lasta võimu juurde taas need, kel sellest kõige suurem puudus."

Algselt plaanisid Reformierakond ning sotsiaaldemokraadid peaministrit umbusaldada esmaspäeval, kuid eelmise nädala lõpus selgus, et Reformierakonna riigikogu fraktsioon teeb parlamendi juhatusele ettepaneku korraldada riigikogu erakorraline istung peaminister Jüri Ratasele umbusalduse avaldamiseks hoopis 30. augustil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee