Mees ise väitis, et teda tabas paanikahoog. Illustreeriv foto.Foto: PantherMedia/Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 23. august 2019 22:12
Oma kodus sauna pesuruumis duši alla läinud 14aastane tüdruk ehmatas hirmsasti, kui nägi ukse alt piilumas kellegi telefoni. See kuulus lapse kasuisale.

Ilta-Sanomat kirjutab, et laps sai kohe aru, et keegi teda filmib ning tuvastas, et see on tema kasuisa. Kui tüdruku ema koju jõudis, rääkis ta talle juhtunust. Šokis ema nõudis elukaaslaselt selgitust, kes aga vastas, et tegelikult ei toimunud mingit filmimist, teda tabas saunas hoopis paanikahoog, ta vajus põrandal kägarasse ning üritas naisele sõnumeid saata, et teda oma väidetavast hoost teavitada.

Laps rääkis intsidendist ka oma kooli medõele, kes andis info edasi politseile. Nood juttu looteasendis lebamisest ja paanikahoost ei uskunud. Ehkki kõige räigem, polnud see esimene kord, mil kasuisa tüdruku suhtes ebasündsalt käitus. Mitmel korral astus ta koputamata lapse tuppa, kui too parasjagu riietus ning katsus ta rindu.

Kohus määras piilujast kasuisale 300 eurot trahvi, lisaks peab ta kasutütrele emotsionaalsete kannatuste põhjustamise eest maksma 1250 eurot.