Eesti uudised
Soomes elavat last seni avalikel jalgpallivõistlustel vaatamas käinud isa võeti ema poolt taotletud lähenemiskeelu pärast kinni juba Helsingi sadamas

LAHUTUS VÕTTIS MEHELT KÕIK: „Ma ei loobu lapsest lihtsalt seepärast, et eksabikaasa on võtnud endale pähe, et mind pole nende ellu vaja!“ (1)

Kristiina Tilk, 21. august 2019, 22:20
LUHTUNUD KATSED: Vallo kulutas seitse aastat, et kohtuda kordki oma pojaga, kelle eksabikaasa endaga ühes võttis, kuid tulutult. Nüüd puudub tal võimalus isegi proovida, sest Soome kohus määras Vallole poja ja tema ema suhtes lähenemiskeelu.Foto: Vida Press
„Olen näinud aastaid oma last vaid läbi autoakna või avalikel spordiüritustel. Nüüd võeti minult seegi võimalus...“ ohkab isa, kelle ekskaasa lõikas ta poja elust sootuks välja. Lapse ema annab omakorda mõista, et keeldude põhjus on vajadus kaitsta enda ja poja elu vägivaldse mehe eest.

Selle loo peategelane on teismeline poiss, keda isa juba pisikese poisina jalgpallitrennidesse vedas. Ema töötas samal ajal Soomes ja esitles end noore lesena.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

1 KOMMENTAAR

k
Kristiina 21. august 2019, 23:45
Paras jalkameestele tappa saada 0:8. Ainult varjuda,kaotada,salata ja kakelda oskavad. Meediakraanid tasemepuudumise ja autu käitumise tõttu kinni et ei juhtuks nagu suusatamises.
k
Kristiina 21. august 2019, 23:43
Dannari jt. s.takottidele ongi paras 0:8 tappa saada Saksamaalt ja edaspidigi. Teine juhtum kus jalgpalli inimene ei julge meedias oma nime öelda. Esimene kord süütumas palga küsimuses.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee