Eesti uudised

Reformierakond tahab Ratase umbusaldushääletuse teha tuleval esmaspäeval  (123)

Toimetas Hindrek Pärg, 21. august 2019 18:25
Kaja KallasFoto: Tiina Kõrtsini
Reformierakonna esimehe Kaja Kallase sõnutsi tahab opositsioon peaminister Jüri Ratase umbusaldamiseks kutsuda kokku riigikogu erakorralise istungi järgmise nädalaa esmaspäevaks.

"Me just lõpetasime teksti viimistlemise ja kokku leppimise sotsiaaldemokraatidega ja nüüd hakkame järjest allkirju sinna peale küsima," ütles Kallas ERR-i uudisteportaalile

Samal teemal

"Selles tekstis seisavad need etteheited, mis meil Jüri Ratasele on. Eelkõige see, et Jüri Ratas ei ole peaministrina suutnud tagada Eesti väärikat valitsemist. Kui tööl on ebakompetentsed ministrid, kes ei soovi oma tööd teha, kes ületavad oma võimu piire, kes ei pea õigusriiki mitte millekski. Samuti see, et headel aegadel on tegelikult ära kulutatud tuleviku arvelt ja seda on plaanis ka edaspidi teha," avas Kallas pisut umbusaldusavalduse sisu.

Reformierakond otsustas laupäeval juhatuse erakorralisel koosolekul avaldada umbusaldust Jüri Ratasele, ent Kallas ei oma illusioone, et see läbi läheks. Kuigi neil on olemas sotsiaaldemokraatide toetus, peab opositsiooni algatust toetama ka kuus koalitsioonisaadikut. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee